You are currently viewing Siedmiu Polaków zainauguruje sezon podczas LPK w Kranju

Siedmiu Polaków zainauguruje sezon podczas LPK w Kranju

Kubacki Dawid belka fot.J.Piatkowska - Siedmiu Polaków zainauguruje sezon podczas LPK w KranjuPolscy skoczkowie w siedmioosobowym składzie zainaugurują letnią rywalizację w ramach zawodów FIS. W Letnim Pucharze Kontynentalnym w Kranju zaprezentują się głównie podopiczni trenera Macieja Maciusiaka, a do kadry B dołączy jeden junior – Przemysław Kantyka. Pierwszy konkurs już w sobotę.

 

Po dzisiejszym treningu w Szczyrku, decyzją trenera kadry młodzieżowej w Słowenii zaprezntuje się sześciu jego podopiecznych: Krzysztof Biegun, Stefan Hula, Bartłomiej Kłusek, Maciej Kot, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała oraz jeden reprezntant kadry juniorskiej prowadzonej przez Roberta Mateję – Przemysław Kantyka.

Rywalizacja na skoczni Bauhenk (K-100 / HS-109) w Kranju odbędzie się już w najbliższą sobotę i niedzielę. Zobacz pełny program tych zawodów >>

Dodajmy, że przed rokiem najlepiej w konkursach LPK w Kranju wśród biało-czerwonych prezentowali się Stefan Hula (9. miejsce) i Jakub Wolny (11. miejsce), który jednak aktualnie pauzuje z powodu kontuzji.

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz