You are currently viewing Walter Hofer popiera renowację mamuta Copper Peak w Ironwood

Walter Hofer popiera renowację mamuta Copper Peak w Ironwood

Ironwood Copper.Peak usaskijumping.org - Walter Hofer popiera renowację mamuta Copper Peak w IronwoodCoraz większe szanse powodzenia ma projekt renowacji mamuciej skoczni w Ironwood. Copper Peak wizytowali ostatnio przedstawiciele FIS na czele z dyrektorem PŚ w skokach narciarskich, Walterem Hoferem. Włodarze obiektu planują już oganizację pierwszych zawodów, które oczywiście poprzedzi przebudowa skoczni.

 
Hofer Walter LGP.Wisla .2014 fot.Katarzyna.Sluzewska 300x200 - Walter Hofer popiera renowację mamuta Copper Peak w Ironwood
Walter Hofer, fot. Katarzyna Służewska

Na jedynym obiekcie do lotów narciarskich usytuowanym poza Europą, podczas uroczystego bankietu na ponad 100 osób pojawił się w piątek przedstawiciel Międzynarodowej Federacji Narciarskiej, Walter Hofer. Dyrektor PŚ zapewnił, że z entuzjazmem myśli o ponownym otwarciu mamuciej skoczni Copper Peak i popiera działania tamtejszej społeczności ku temu zmierzające.

W ciągu najbliższych kilku tygodni konstruktorzy zajmujący się odnowieniem skoczni ustalą z amerykańskimi działaczami z organizacji USA Ski Jumping, a także z Amerykańskiego Związku Narciarsko-Snowboardowego i Międzynarodowej Federacji Narciarskiej szczegóły dotyczące przyszłego konkursu lotów narciarskich w Ironwood. To z pewnością zdeterminuje włodarzy obiektu do dopięcia wszystkich kwestii formalnych i finansowych umożliwiających niezbędną przebudowę skoczni. Więcej szczegółów mamy poznać tej jesieni.

 

 

źródło: informacja własna / facebook.com

 

Dodaj komentarz