You are currently viewing Zawody FIS Grand Prix w Zakopanem oficjalnie odwołane

Zawody FIS Grand Prix w Zakopanem oficjalnie odwołane

Potwierdziły się informacje, który kilka dni temu dotarły do nas z Zakopanego. Tatrzański Związek Narciarski na czele z prezesem Andrzejem Kozakiem postanowił odwołać zawody Letniej Grand Prix w skokach narciarskich, które 2 sierpnia miały zostać rozegrane na Wielkiej Krokwi (HS-134) w Zakopanem.

 

Na oficjalnej stronie internetowej Tatrzańskiego Związku Narciarskiego pojawił się komunikat następującej treści:

Zawody FIS Grand Prix w skokach narciarskich Zakopane 2015, zaplanowane na 2 sierpnia br. na Wielkiej Krokwi w Zakopanem (HS-134), zostały odwołane. Decyzja organizatora zawodów – Tatrzańskiego Związku Narciarskiego, podyktowana została względami bezpieczeństwa oraz nieodpowiednim standardem obiektu koniecznym do przeprowadzenia konkursu na poziomie międzynarodowym. Szczególnie niebezpieczny dla skoczków jest stan rozbiegu i torów najazdowych. 

Organizator prosi o składanie pism o zwrot pieniędzy za bilety wraz z numerami kont bankowych w punktach zakupu biletów. Istnieje również możliwość wymiany zakupionych biletów na wejściówki (bilet na jeden dzieńw cenie 60 zł) na najbliższe zimowe zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich Zakopane 2016 r. 

Wszystkich kibiców oraz osoby, które zakupiły bilety bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację – jest ona niezależna od Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.

 

źródło: tzn.com.pl

 

Dodaj komentarz