You are currently viewing LGP Wisła: Skoczkowie spotkają się z kibicami na treningu otwartym

LGP Wisła: Skoczkowie spotkają się z kibicami na treningu otwartym

Kubacki Dawid LGP.Wisla .2014.trening.otwarty fot.Katarzyna.Sluzewska - LGP Wisła: Skoczkowie spotkają się z kibicami na treningu otwartymTrening otwarty kadry polskich skoczków to stały punkt w programie zawodów FIS Grand Prix w Wiśle. Podczas tegorocznej edycji imprezy kibice będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami treningu skoczków w hali sportowej, a także zdobyć pamiątkowe autografy i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolami przed wejściem na halę.

 

Stałym punktem w programie wiślańskich zawodów jest otwarty trening. To forma integracji skoczków z kibicami, którą zawodnicy polubili. Tym razem trener Łukasz Kruczek i jego podopieczni spotkają się z fanami skoków narciarskich w czwartek, 30 lipca. Tradycyjnie trening otwarty odbędzie się w sali gimnastycznej im. Wiślańskich Olimpijczyków w centrum Wisły (pl. Hoffa 5). Początek zaplanowano na godz. 11:00. Od godz. 10:00 przed halą wydawane będę bezpłatne wejściówki, upoważniające do zajęcia miejsca na trybunach hali. Po zakończeniu treningu kibice będą mieli możliwość porozmawiania ze swoimi sportowymi idolami, zdobycia autografów oraz wykonania wspólnych zdjęć na placu przed halą sportową.

O świetną atmosferę i dobrą zabawę kibiców i kadry skoczków zadba znany i lubiany komentator radiowy – Tomasz Zimoch, który na żywo będzie komentował trening otwarty.

 

Program treningu:

  • 10:00 – rozdawanie bezpłatnych wejściówek
  • 11:00 – początek spotkania

Miejsce: Hala Sportowa im. Wiślańskich Olimpijczyków, pl. Hoffa 5, Wisła

Oficjalna strona FIS Grand Prix Wisła 2015: www.wisla-malinka.com

 

Galeria zdjęć z treningu otwartego polskich skoczków podczas zawodów LGP Wisła 2014:

 

Autor komunikatu: Alicja Kosman / PZN

 

Dodaj komentarz