You are currently viewing Składy Japonii i Francji na zawody LGP w Wiśle

Składy Japonii i Francji na zawody LGP w Wiśle

Sakuyama 2Kento fot.J.Piatkowska - Składy Japonii i Francji na zawody LGP w WiślePodczas rywalizacji o punkty Letniej Grand Prix w Wiśle pojawią się także skoczkowie z Japonii. Warto podkreślić, że reprezentacja Kraju Kwitnącej Wiśni nie zawsze pojawiała się podczas polskiej inauguracji cyklu. W ekipie trenera Tomoharu Yokokawy zabraknie jednak ulubieńca kibiców na całym świecie, Noriakiego Kasaiego.

 
Descombes Sevoie Vincent LGP.Wisla .2013 fot.Bartosz.Leja  300x200 - Składy Japonii i Francji na zawody LGP w Wiśle
Vincent Descombes Sevoie, fot. Bartosz Leja

Japończycy pojawią się w Wiśle składem rezerwowym, w którym zabraknie m.in. Noriakiego Kasaiego i Taku Takeuchiego. Na skoczni narciarskiej w Beskidach pojawią się za to: Kenshiro Ito, Junshiro Kobayashi, Kento Sakuyama, Reruhi Shimizu, Shohei Tochimoto, a także 20-letni Yukiya Sato, dla którego będzie to debiut w letnich zawodach tej rangi.

W 2014 roku Japończycy w Wiśle nie zachwycili - zmagania drużynowe ukończyli na 7. pozycji, a w konkursie indywidualnym najlepiej spisał się Junshiro Kobayashi, który był 11.

Na obiekcie im. Adama Małysza zaprezentuje się także dwóch skoczków z Francji. Będą to: doświadczony Vincent Descombes Sevoie (przed rokiem w Polsce nie startował, w 2013 roku zajął natomiast przyzwoite, 15. miejsce) oraz Ronan Lamy Chappuis.

 

źródło: informacja własna / skispringen-community.de

 

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Boski Apollo

    A ponoć jednak będzie dwóch Francuzów.

Dodaj komentarz