You are currently viewing Dawid Kubacki dla SkokiPolska: „Przyjechałem walczyć o zwycięstwo” (WIDEO)

Dawid Kubacki dla SkokiPolska: „Przyjechałem walczyć o zwycięstwo” (WIDEO)

Kubacki Dawid CoC.Seefeld.2015.lot fot.Julia .Piatkowska - Dawid Kubacki dla SkokiPolska: "Przyjechałem walczyć o zwycięstwo" (WIDEO)Dawid Kubacki okazał się najmocniejszym punktem polskiej drużyny, która wczoraj zwyciężyła w inauguracyjnych zawodach LGP w Wiśle Malince. Skoczek z Szaflar w swoich konkursowych próbach osiągał 125,5 i 133,5 metra i w swojej grupie nie miał sobie równych. – Nie kalkulowałem. Konkurs można podsumować radością – przyznał.

 

Kubacki zapytany o wrażenia po triumfie w Wiśle odparł: – Jak najbardziej pozytywne, miejsce satysfakcjonujące, wszyscy oddaliśmy fajne skoki. Można to podsumować radością.

Reprezentant klubu TS Wisła Zakopane, mimo że swoimi skokami zdecydowanie przeskakiwał rywali, to dostrzegł w nim minimalne błędy. – Pierwszy skok był nie do końca dobry, troszkę mu zabrakło. Drugi był już całkiem fajny, przynajmniej tak go odczułem. Trenerzy mówią, że jeszcze coś tam wypatrzyli, ale to są już niewielkie błędy.

O oczekiwaniach względem sobotniej rywalizacji indywidualnej, Kubacki powiedział: – Na pewno stać mnie na dobre skoki i tego się trzymam. Przyjechałem na zawody z myślą walki o zwycięstwo.

 

 

informacja własna

 

Dodaj komentarz