You are currently viewing Jan Ziobro dla SkokiPolska: „Nie ma powodów, aby się martwić”

Jan Ziobro dla SkokiPolska: „Nie ma powodów, aby się martwić”

10929970 676763225765319 7511420844351899933 n - Jan Ziobro dla SkokiPolska: "Nie ma powodów, aby się martwić"Jan Ziobro w dzisiejszym konkursie Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle uplasował się na 9. pozycji. Lokatę w najlepszej dziesiątce zawodów na skoczni im. Adama Małysza zapewniły mu skoki na 125,5 i 122,5 metrów. – Rewelacji nie ma, ale nie ma też powodów do tego, aby się bardzo martwić – powiedział tuż po konkursie.

 

– Nie były to skoki jakieś rewelacyjne, ale nie były też złe. Pierwszy skok był w miarę dobry, drugi spóźniony i nie było już tak kolorowo. Rewelacji nie ma, ale nie ma też powodów do tego, aby się bardzo martwić – powiedział Ziobro po sobotnim konkursie.   

Od tego sezonu skoczkowie poddawani są kontroli kombinezonów na górze skoczni. Czy nasi reprezentanci przyzwyczaili się już do nowych procedur? – Przyzwyczailiśmy się do pomiarów i udaje się je przechodzić bez szwanku, także myślę, że z tym nie ma problemu – ocenił triumfator zawodów w Engelbergu w 2013 roku.

Zapytany o poziom dzisiejszej rywalizacji, reprezentant kadry A odpowiedział: – Myślę, że nie był niski. Są zawodnicy, którzy potrafią dobrze skakać nie tylko  w Pucharze Świata, ale także i w Pucharze Kontynentalnym. Były znane, dobre nazwiska – przyznał Ziobro.

Zapytany o cele na jutrzejszy konkurs  odpowiada krótko. – Takie jak zawsze, dobre skoki.

 

korespondencja z Wisły, Aleksandra Pieprzyca

 

Dodaj komentarz