You are currently viewing Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs – pytanie nr 2)

Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs – pytanie nr 2)

 

Morze biało-czerwonych flag, znakomita atmosfera na trybunach, wielkie sportowe emocje i największe gwiazdy skoków narciarskich w jednym miejscu – wszystko będzie się działo podczas styczniowych zawodów Pucharu Świata w Zakopanem. To wydarzenie, które każdy fan sportu musi choć raz przeżyć.

Specjalnie dla Was razem ze sklepem internetowym Tour&Travel Poland Zakopane (www.skoki2016.eu) organizujemy konkurs, w którym do wygrania będzie pięć zestawów wejściówek (po 2 bilety) na sobotni konkurs drużynowy (23.01.2016 r.). Przygotowaliśmy 5 konkursowych pytań, a na odpowiedzi czekamy przez najbliższe kilka tygodni. Po każdym z etapów wśród laureatów wylosujemy zwycięzcę jednego zestawu. Na drugie konkursowe pytanie możecie odpowiadać od dzisiaj do 26 grudnia do godz. 23:59 pod tym artykułem oraz na naszym Fan Page'u na Facebooku pod tym postem >>

Szczegóły znajdziecie także na naszym oficjalnym profilu na Facebooku >> Zapraszamy też na stronę Tour&Travel Poland >>

Informacja dla zwycięzców poszczególnych etapów - prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej na Facebooku (Fan Page SkokiPolska.pl) lub drogą mailową konkursy.skokipolska@gmail.com celem wysyłki biletów.

 

Terminarz konkursowych pytań:

  • pytanie nr 1 (14-19 grudnia 2015): Którzy polscy skoczkowie kiedykolwiek stawali na podium w indywidualnych zawodach Pucharu Świata w Zakopanem? (odpowiedź: Stanisław Bobak, Piotr Fijas, Adam Małysz, Kamil Stoch) - zwycięzca: Karolina Kwiecińska
  • pytanie nr 2 (20-26 grudnia 2015): Ile dokończonych (także jednoseryjnych) konkursów PŚ (indywidualnych i drużynowych łącznie) odbyło się do tej pory na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi?
  • pytanie nr 3 (27-31 grudnia 2015)
  • pytanie nr 4 (1-6 stycznia 2016)
  • pytanie nr 5 (7-13 stycznia 2016)
 

Wszystkie informacje dotyczące Pucharu Świata w Zakopanem oraz pełny program znajdziecie tutaj >>

 
script>and bilety Puchar.Swiata.Zakopane.2016 - Wygraj bilety na Puchar Świata w Zakopanem! (konkurs - pytanie nr 2)

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Ten post ma 6 komentarzy

  1. Justyna

    No oczywiscie 39 🙂

Dodaj komentarz