You are currently viewing Wygraj plastron Dawida Kubackiego! (KONKURS)

Wygraj plastron Dawida Kubackiego! (KONKURS)

KubackiTeam Fan.Klub .Dawida.Kubackiego.logo  - Wygraj plastron Dawida Kubackiego! (KONKURS)#KubackiTeam to nie tylko członkowie Oficjalnego Fanklubu Dawida Kubackiego. To wszyscy ci, którzy kibicują Dawidowi, trzymają kciuki, gdy skacze i zawsze w niego wierzą. W podziękowaniu za dowody zainteresowania Fanklub przygotował dla fanów konkurs, w którym główną nagrodą jest plastron startowy z Hinzenbach z autografem Dawida Kubackiego!

 

Co zrobić, aby wygrać?

Kubacki Dawid TCS.Innbsbruck.2015 fot.Julia .Piatkowska 300x200 - Wygraj plastron Dawida Kubackiego! (KONKURS)
Dawid Kubacki, fot. Julia Piątkowska

1.) Zrób zdjęcie, wtedy gdy właśnie kibicujesz Dawidowi – w dowolnej sytuacji lub formie: możesz być na zdjęciu sam(a), z rodziną, ze znajomymi. Na skoczni, przed telewizorem lub gdziekolwiek indziej.

2.) Na zdjęciu (warunek konieczny!) umieść hashtag #KubackiTeam – możesz trzymać kartkę z napisem, wyciąć go z kartonu albo z czegoś ułożyć. Liczymy na Waszą pomysłowość!

3.) Zdjęcie powinno zostać wykonane przez Ciebie lub przez osobę, którą o to poprosisz. Ważne, aby nie naruszało niczyich praw! Chcemy, aby w przyszłości znalazło się na naszej www i w mediach społecznościowych (w końcu mamy Instagram!), więc pamiętaj, że biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na jego publikację.

Kubacki Dawid plastron konkurs Kubacki.Team .2016 300x200 - Wygraj plastron Dawida Kubackiego! (KONKURS)
Plastron Dawid Kubackiego, fot. KubackiTeam

4) Przeczytaj uważnie zamieszczony poniżej regulamin konkursu.

5) Gotową pracę (czyli zdjęcie z hashtagiem) prześlij na adres: fanklub@kubackiteam.pl do dnia 31 lipca 2016, do godziny 12:00! W treści maila napisz imię i nazwisko, miejsce zamieszkania i e-mail kontaktowy.

6) Jeden uczestnik konkursu może wysłać tylko jedno zdjęcie!

 

Szczegóły dotyczące konkursu i regulamin na stronie kubackiteam.pl >>>

 

Kibicuj Dawidowi, zrób zdjęcie i wygraj plastron startowy z autografem!

Czekamy niecierpliwie na Twoją pracę.

 

Kubacki Team.pl

 

Dodaj komentarz