You are currently viewing Kułaga, Magiera i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!
Wisła Malinka (fot. Bartosz Leja)

Kułaga, Magiera i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!

Wisla Malinka cala.skocznia fot.B.Leja  - Kułaga, Magiera i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!Organizatorzy zawodów FIS Grand Prix w Wiśle po raz kolejny zadbali o dobrą zabawę wszystkich fanów zgromadzonych wokół skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. Podczas tegorocznych konkursów kibiców rozgrzewać będzie duet Kułaga&Magiera, który już podczas zawodów Pucharu Świata dbał o atmosferę w Wiśle. 

 

Grzegorz Kułaga i Marek Magiera od kilku lat w znakomitym stylu kreują sportowe emocje. Kierują dopingiem na różnych imprezach sportowych w Polsce, tworząc wspaniałą atmosferę widowisk sportowych. Duet Kułaga&Magiera są gwarancją dobrej zabawy. Para znana jest głównie siatkarskiej publiczności, ale nie tylko. Kułaga&Magiera przez blisko miesiąc dbali m.in. o dobrą zabawę w strefie kibica w Warszawie podczas piłkarskiego EURO 2012.

kruczek zimoch s.piwowar 300x200 - Kułaga, Magiera i Zimoch ponownie zadbają o atmosferę w Wiśle!
Łukasz Kruczek i Tomasz Zimoch, fot. Stefan Piwowar

Współpraca Kułagi i Magiery z kibicami skoków narciarskich nie jest nowością. Od samego początku, kiedy w Polsce rodziła się „małyszomania”, duet ten organizował doping i doskonałą zabawę wielotysięcznej publiczności na Wielkiej Krokwi. Współpraca z organizatorami Pucharu Świata w Zakopanem trwała od 2002 do 2008 roku. Po raz pierwszy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince duet Kułaga i Magiera pojawił się zeszłej zimy, kiedy to podczas zawodów Pucharu Świata rozgrzewał kibiców skoków narciarskich.  

O świetną atmosferę i dobrą zabawę kibiców zadba również znany i lubiany komentator Tomasz Zimoch, który swym kwiecistym językiem na żywo będzie komentował zawody.

W Wiśle, podczas nadchodzących zawodów, emocje rozłożone będą na trzy dni - kwalifikacje, konkurs indywidualny i drużynowy (czwartek, piątek, sobota). Wciąż możesz jeszcze zasiąść na trybunach i wspólnie z Grzegorzem Kułagą, Markiem Magierą oraz Tomaszem Zimochem dopingować biało-czerwonych. Atmosfera będzie wyjątkowa, nie ma co do tego żadnych wątpliwości! Skoczkowie zapowiadają, że zrewanżują się kibicom za wsparcie. Bilety na FIS Grand Prix będzie można jeszcze kupić w dniu zawodów przed skocznią.

 

Autor komunikatu: Anna Karczewska
Biuro Prasowe FIS Grand Prix Wisła 2016

 

Dodaj komentarz