You are currently viewing Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!

Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!

TCS logo 1200 - Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!Sezon zmagań na igelicie trwa w najlepsze, a przed zawodnikami jeszcze kilka weekendów rywalizacji w letnich zawodach rangi FIS. I chociaż do rozpoczęcia Pucharu Świata 2016/2017 pozostało jeszcze kilka miesięcy, poznaliśmy już pierwsze szczegóły dotyczące 65. edycji Turnieju Czterech Skoczni. Sprzedaż biletów na niemiecko-austriackie tournée rusza już jutro.

 

Oberstdorf Schattenbergschanze 2015 wieza fot.Julia .Piatkowska 300x200 - Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!
Wieża Schattenbergschanze w Oberstdorfie, fot. Julia Piatkowska

Jak informują organizatorzy prestiżowej imprezy rozgrywanej na przełomie roku kalendarzowego, 1 września ruszy sprzedaż biletów na wszystkie turniejowe areny. Wejściówki na konkursy w Oberstdorfie, Garmisch-Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofschofen będzie można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony Turnieju Czterech Skoczni >>>

 

Garmisch Partenkirchen Grosse.Olympiaschanze fot.Julia .Piatkowska 300x200 - Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!
Grosse.Olympiaschanze w Garmisch-Partenkirchen, fot. Julia Piątkowska

Ubiegłoroczna, 64. edycja niemiecko-austriackiego tournée, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców. Zawodników walczących o triumf w imprezie dopingowała w sumie rekordowa liczba 126.000 kibiców z całego świata. Organizatorzy także i w tym roku spodziewają się pełnych trybun, co jak tłumaczy dyrektor Turnieju Czterech Skoczni, Michael Maurer, jest przyczyną decyzji o rozpoczęciu sprzedaży biletów na to wydarzenie znaczniej wcześniej, niż w latach ubiegłych.

Innsbruck Bergisel TCS.2014 fot.Julia .Piatkowska 300x200 - Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!
Skocznia Bergisel w Innsbrucku, fot. Julia Piątkowska

Podczas ostatniej edycji turnieju Severin Freund, zajmując drugie miejsce, został pierwszym od lat niemieckim zawodnikiem, który stanął na podium. Z każdym rokiem liczymy na więcej. Walka pomiędzy Niemcami i Austriakami o końcowy triumf w klasyfikacji dodaje smaku całemu widowisku – powiedział Maurer i dodał: – Mając na uwadze rekordową liczbę widzów przed rokiem, zdecydowaliśmy rozpocząć sprzedaż biletów znacznie wcześniej.

Bischofshofen Paul Ausserleitner Schanze fot.Julia .Piatkowska 300x200 - Rusza sprzedaż biletów na 65. Turniej Czterech Skoczni!
Paul-Ausserleitner-Schanze w Bischofshofen, fot. Julia Piątkowska

Organizatorzy podkreślają, że w pierwszej fazie sprzedaży wejściówek na poszczególne areny   turnieju rozgrywanego na obiektach w Niemczech i Austrii będzie możliwy zakup biletu po obniżonej cenie, który umożliwi kibicom wstęp zarówno na kwalifikacje, jak i konkurs główny. Wejściówki w takiej formie będą dostępne od początku na wszystkie turniejowe areny. Fani skoków narciarskich będą mogli także skorzystać z oferty biletu indywidualnego na poszczególne dni trwania turnieju. Takie rozwiązanie jest już możliwe, jeśli chodzi o austriacką część tych prestiżowych zmagań, a w Oberstdorfie i Ga-Pa bilety indywidualne będą dostępne od 20 października.

 

Program 65. Turnieju Czterech Skoczni:

Oberstdorf:

  • 29.12 – kwalifikacje
  • 30.12 – konkurs

Garmisch-Partenkirchen

  • 31.12 – kwalifikacje
  • 01.01 – konkursu

Innsbruck

  • 03.01 – kwalifikacje
  • 04.01 – konkurs

Bischofschofen

  • 05.01 – kwalifikacje
  • 06.01 – konkurs

 

źródło: fis-ski.com / vierschanzentournee.com

 

Dodaj komentarz