You are currently viewing Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS)

Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS)

Wisla Skolnity 3 fot.Dawid .Durbacz - Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS)Nadchodzący weekend przyniesie nam kolejne emocje związane ze skokami narciarskimi w Beskidach. Na obiekcie im. Adama Małysza odbędą się dwa indywidualne konkursy z cyklu Letniego Pucharu Kontynentalnego. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są specjalne atrakcje związane z pobytem w Wiśle.

 

Wisła jest znana i lubiana nie tylko przez kibiców skoków narciarskich. To piękne i malownicze miasto usytuowane w Beskidzie Śląskim jest słynnym ośrodkiem wypoczynkowym, turystycznym i sportowym. W Wiśle na turystów czeka też wiele ciekawych atrakcji. Specjalnie z okazji zbliżających się zawodów Letniego Pucharu Kontynentalnego mamy konkurs dla aktywnych, w którym do wygrana będą:

  • wejściówki do parku linowego usytuowanego przy skoczniach w Wiśle-Centrum;
  • bilety na przejazd koleją linową na górę Skolnity (762 m n.p.m.).

Obie atrakcje są połączeniem aktywnego spędzenia wolnego czasu oraz szansą na zobaczenie pięknych i niepowtarzalnych górskich widoków na przełomie lata i jesieni w Beskidach. Nagrody te zwycięzca konkursu otrzyma dzięki uprzejmości stacji narciarskiej Skolnity Wisła Ski&Bike. Co zrobić, aby wziąć udział w losowaniu wejściówek na oba obiekty? Wystarczy, że:

Wśród osób biorących udział w konkursie wylosujemy jeden zestaw wejściówek – po dwa bilety na oba obiekty. Macie czas do piątku (23 września) do godz. 18:00. Jeszcze tego samego dnia skontaktujemy się ze zwycięzcą. Czas start!

 

 

Oficjalna strona internetowa Skolnity Wisła Ski&Bike >>>

Godziny otwarcia parku linowego i kolei linowej:

  • sobota – 10:00 – 18:00
  • niedzielna – 10:00 – 18:00
 
Wisla Skolnity 3 fot.Dawid .Durbacz 300x200 - Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS) Wisla Skolnity 2 fot.Dawid .Durbacz 300x200 - Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS)
Wisla Skolnity fot.Dawid .Durbacz 300x200 - Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS) Wisla park.linowy fot.Tymek .Raszka 300x200 - Wybieracie się na LPK do Wisły? Wygrajcie atrakcyjne nagrody! (KONKURS)
 

Skolnity Wisła Ski&Bike na Facebooku >>>

 

Program i zapowiedź Letniego Pucharu Kontynentalnego w Wiśle >>>

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz