You are currently viewing „Wokół Skoczni”: kosmiczne kurtki Polaków, Koivuranta komentatorem, Gangnes serwismenem

„Wokół Skoczni”: kosmiczne kurtki Polaków, Koivuranta komentatorem, Gangnes serwismenem

Polacy WC.Zakopane.2016 podium konkurs.drużynowy fot.Julia .Piatkowska - "Wokół Skoczni": kosmiczne kurtki Polaków, Koivuranta komentatorem, Gangnes serwismenemJeszcze niedawno oglądaliśmy zawody w Planicy wieńczące minioną zimę, a przed nami kolejny sezon. W piątek będziemy emocjonować się zawodami otwierającymi Puchar Świata. Temat przygotowań skoczków poruszamy stale, jednak czas sprawdzić, o czym ostatnimi czasy pisano i mówiono w skokach… poza skokami?

 

1. Kadra polskich skoczków narciarskich w nowym sezonie Pucharu Świata 2016/2017 będzie prezentowała się po prostu kosmicznie! Firma 4F przygotowała nowe stroje. Limitowana edycja powstała specjalnie dla Polskiego Związku Narciarskiego. Zdecydowanie polska ekipa będzie wyróżniała się z tłumu i nikt nie będzie w stanie przeoczyć naszych zawodników. Połyskujący, srebrny kolor oraz dłuższy fason wyglądają niesamowicie. Sami zobaczcie! 

Gotowy na nowy sezon Trenuję dla kosmicznych wyników #4F

Opublikowany przez Maciej Kot na 15 listopad 2016

i jest nowa kadrowa stylówa:-) jednym zdaniem niezły kosmos:-)))

Opublikowany przez Piotr Żyła- Official na 14 listopad 2016

 

2. Skocznie narciarskie przyzwyczaiły nas do swojej zimowej – białej lub letniej – zielonej odsłony. A co powiecie na jesienną szatę? Skocznia mamucia Copper Peak w amerykańskim Ironwood, wśród mieniących się wszystkimi barwami drzew, wygląda naprawdę nieziemsko! Sami spójrzcie. Obiekt w najbliższym czasie czeka modernizacja, o której pisaliśmy TUTAJ(facebook.com/CopperPeak fot. Steve Carr)

Shot on October 6th, 2016

Opublikowany przez Steve Carr na 23 październik 2016

 

3. Słoweński Związek Narciarski przygotował dla fanów sportów zimowych coś specjalnego. „Bohaterowie zimy” to album, w którym można kolekcjonować naklejki z wizerunkami słoweńskich gwiazd sportów zimowych. Nie zabraknie w nim miejsca dla czołowych skoczków narciarskich. Wydawnictwo to jest jedyne w swoim rodzaju, ponieważ ukazało się po raz pierwszy. (facebook.com/sloski.si)

Kupite, kupite! Prvič v zgodovini Slovenije! Album s sličicami „Junaki zime”! Smučarska zveza Slovenije ponosno…

Opublikowany przez Smučarska Zveza Slovenije – SloSki.si na 3 październik 2016

 

4. Maciej Kot kibicom skoków narciarskich znany jest ze swojego sportowego wizerunku. Kombinezon, kask, gogle… jedynie latem jest okazja, by młodego skoczka oglądać bez całego oprzyrządowania. Pod koniec października Maciej pokazał się swoim fanom w bardzo eleganckim wydaniu. Okazja była wielka – ślub brata, Jakuba, na którym kadrowicz był świadkiem.  (facebook.com/MaciejKot / instagram.com/KubaKot)

 

 

W końcu okazja, żeby założyć garnitur! #wesele #weeding #garniak #mucha #conor #wiesniaki #cwaniaki #fun

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Maciej Kot (@maciejkot)

 

Natomiast Para Młoda, Jakub Kot i Joanna Pilch, prezentowała się niesamowicie. Państwu Młodym życzymy wiele szczęścia i radości na wspólnej drodze życia!

 

Kot&Kot J&J #wedding #J&J # #malzonki✌

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Jakub Kot (@kuba_kot1990)

 

5. Czas żmudnych przygotowań już praktycznie za każdą z reprezentacji. Wiele zostało zrobione w celu fizycznego przygotowania organizmu, ale co z wizerunkiem? Receptę ma na to Stefan Kraft. Austriak postanowił odświeżyć wygląd. Na swoim instagramie podzielił się fotografią prezentującą, jak prace nad wyglądem wyglądają „od kuchni”. (instagram.com/StefanKraft)

 

 

New hairstyles ‍♂️ @dani__huber #newstyle #besterfriseur #waswirddaswohl

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika kraftstefan (@kraftstefan)

 

6. Czeska kadra skoczków i skoczkiń narciarskich tuż przed rozpoczęciem Pucharu Świata 2016/2017 regenerowała siły na Węgrzech. Czesi mieli do dyspozycji łaźnie termalne i luksusowy hotel położony nad jeziorem Heviz, znanym w Europie z pozytywnego wpływu na układ mięśniowo-szkieletowy. Pobyt ten był swoistą nagrodą za pozytywne wyniki w czasie letnich zmagań. Wypoczynek docenił Roman Koudelka: – Pobyt tutaj oceniam bardzo pozytywnie. Cel regeneracji organizmu został osiągnięty. Jestem wypoczęty i gotowy na nowy sezon. (czech-ski.com)

Opublikowany przez Czech Skijumping Team na 6 listopad 2016

 

7. Kenneth Gangnes mimo kontuzji wspiera norweską drużynę… przygotowując narty. Norweg stał się niejako „złotą rączką” i tym samym aktywnie działa przy kadrze. Kto wie, czy po zakończeniu sportowej kariery Kenneth nie zajmie się tym fachem na stałe. (

Kenneth Gangnes er med på samling i Trondheim, denne gang som altmuligmann og smører!

Opublikowany przez Hopplandslaget na 24 październik 2016

 

8. Kento Sakuyama dołączył do grona dumnych mężów w świecie skoków narciarskich. Reprezentant Japonii 3 listopada poślubił swoją narzeczoną. Młodej Parze życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej, wspólnej drodze życia! (facebook.com/KentoSakuyama fot. Kanako Yokokawa)

Opublikowany przez Kanako Yokokawa na 3 listopad 2016

 

 

9. Słoweńska kadra skoczków narciarskich w połowie października przebywała na zgrupowaniu w chorwackim Medulinie. Obóz miał charakter przygotowania fizycznego, nie zabrakło więc zajęć na siłowni. Skoczkowie korzystali też z wody, jednak jak można zobaczyć na załączonym zdjęciu, woda była zbyt zimna by zanurzyć się bardziej niż wysokość kolan. Jedną z rozrywek były też gokarty. (facebook.com/RobertKranjec)

Opublikowany przez Robert Kranjec na 16 październik 2016

 

10. Po raz kolejny możemy zobaczyć polskich skoczków w reklamie. Kamil Stoch oraz Piotr Żyła wzięli udział w kampanii reklamowej grupy Lotos, w której zaowdnikom partneruje Kajetan Kajetanowicz. Wszystko w ramach promocji "Wygrywanie przez tankowanie". Szczegóły można znaleźć TUTAJ. Poniżej spot reklamowy. Jak Wam się podoba? (youtube.com/GrupaLOTOS)

 

11. Robert Kranjec po przebytej dwa tygodnie temu operacji kontuzjowanego kolana dzieli się z fanami postępami w leczeniu. Jak sam pokazuje na zdjęciach, noga ma się dobrze, zszedł nawet standardowy obrzęk po zabiegu operacyjnym. "Robi" odważnie wybiega w przyszłość, zdecydowanie ciężko jest mu usiedzieć na miejscu, gdy reprezentacyjny koledzy już za chwilę rozpoczną rywalizację w nowym sezonie. Ale jak sam przyznaje, cierpliwość jest matką mądrości... Trzymamy kciuki za sprawny powrót do pełni zdrowia! (facebook.com/RobertKranjec)

Opublikowany przez Robert Kranjec na 16 listopad 2016

 
malysz adam sp wm 300x200 - "Wokół Skoczni": kosmiczne kurtki Polaków, Koivuranta komentatorem, Gangnes serwismenem
Adam Małysz, fot. Bartosz Leja

12. Adam Małysz po objęciu nowych stanowisk stał się bohaterem komiksu marki Red Bull. Zabawne grafiki z Kapitanem Wąsem możecie zobaczyć w każdą środę. TUTAJ znajdziecie wprowadzenie do tego zabawnego cyklu. Zerknijcie na przygody Kapitana, na pewno uśmiech zagości na Waszych twarzach. (redbull.com)

 

 

 
Koivuranta Anssi fot.Tuija .Hankkila 300x200 - "Wokół Skoczni": kosmiczne kurtki Polaków, Koivuranta komentatorem, Gangnes serwismenem
Anssi Koivuranta, fot. Tuija Hankkila

13. Anssi Koivuranta został komentatorem zawodów w kombinacji norweskiej oraz skokach narciarskich podczas najbliższego weekendu w Kuusamo. Fin znalazł się na odpowiednim miejscu, ponieważ obie dyscypliny nie są mu obce. - Rukę zawsze miło się odwiedza. Tym bardziej gdy szykuje się takie wydarzenie. Cieszę się, że nie zabraknie tu zawodów w tym roku. (facebook.com/RukaNordic)

 

 zebrała Paulina Jarmolik

 

Dodaj komentarz