You are currently viewing Wisła zaprasza na Puchar Świata – atrakcje dla kibiców, informacje o transporcie!

Wisła zaprasza na Puchar Świata – atrakcje dla kibiców, informacje o transporcie!

Wisla Malinka luty.2016 fot.Alicja.Kosman - Wisła zaprasza na Puchar Świata - atrakcje dla kibiców, informacje o transporcie!Przed nami pierwszy polski weekend Pucharu Świata. Od piątku w Wiśle będzie skakać najmocniejsza międzynarodowa stawka. Zainteresowanie fanów w związku ze spektakularnymi rezultatami biało-czerwonych jest bardzo duże. Mimo iż od wielu dni bilety na PŚ w Wiśle są nieosiągalne, w centrum miasta dla kibiców będzie zorganizowana strefa kibica.

 

Strefa Kibica i Winter Food Festival

Wielkie sportowe emocje podczas polskich Pucharów Świata jak co roku będą związane z imprezami towarzyszącymi. Zarówno osoby, które będą kibicować biało-czerwonym na skoczni im. Adama Małysza, jak i fani, którzy nie zdołają dostać się na obiekt w Wiśle Malince, będą mogli spędzić w Beskidach emocjonujące chwile.

W usytuowanym w wiślańskim centrum Amfiteatrze S. Hadyny (Plac Hoffa) zostanie zorganizowana Strefa Kibica, podczas której fani doświadczą sportowych emocji, zakosztują dobrego jedzenia, a także pobawią się przy energetycznej muzyce. W programie m.in. transmisja zawodów Pucharu Świata z komentarzem Krzysztofa Głombowicza, koncerty zespołów Weekend i Baciary oraz tradycyjne wręczenie numerów startowych czołowym zawodnikom tego sezonu (piątek, godz. 20:00).

Wszystkich kibiców zachęcamy także do odwiedzenia imprezy Winter Food Festival. Tam m.in.: strefa 25 „Food Trucków” z potrawami z 4 stron Świata, klimatyczna muzyka, pokaz ekstremalnego narciarstwa i snowboardu, strefę sponsorów, wystawców, u których będziecie mogli kupić sprzęt narciarski oraz snowboardowy oraz zasięgnąć porad fachowców odnośnie doboru sprzętu, szkoleń czy też techniki jazdy. Szczegóły wszystkich wydarzeń poniżej.

 

Winter.Food .Festival.Wisla .2017 - Wisła zaprasza na Puchar Świata - atrakcje dla kibiców, informacje o transporcie!

 

Strefa.Kibica.Wisla .2017.Puchar.Swiata - Wisła zaprasza na Puchar Świata - atrakcje dla kibiców, informacje o transporcie!

 

Transport autobusowy i organizacja ruchu w Wiśle

W dniach 13-15 stycznia 2017 r. przewozy w całej Wiśle będą się odbywać w ramach komunikacji regularnej podanej na tablicach rozkładu jazdy i na podstawie wykupionego u kierowcy biletu.

Dodatkowo w dniach konkursów (14 i 15 stycznia) uruchomiona będzie komunikacja dodatkowa:

  • miejsce odjazdu na skoki w dniu 14 i 15 stycznia 2017 r. (do przystanku Nowa Osada skrzyżowanie) to przystanek przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa oraz przystanek na ul. Olimpijskiej,
  • miejsce odjazdu po skokach w dniu 14 i 15 stycznia 2017 r. (do przystanku ul. Kolejowa) to skrzyżowanie Nowa Osada – przystanek na drodze z Czarnego.

Przewóz osób w ramach dodatkowej komunikacji odbywać się będzie na podstawie wykupionego u kierowcy biletu ważnego na przejazd tam i z powrotem w cenie 8 zł. Odjazdy dodatkowych autobusów na skoki odbywać się będą co 15 minut z możliwością częstszych odjazdów stosownie do potrzeb, od godz. 13:15 do godz. 15:50. Odwóz chętnych osób po skokach narciarskich będzie się odbywał do 60 minut od ich zakończenia, w miarę zapełniania autobusów i przejezdności drogi.

Dodajmy, że w trakcie Pucharu Świata w Wiśle zmianie ulegnie organizacja ruchu na drogach. Szczegóły znajdziecie na www.wisla-malinka.com >>>

 

Szczegóły dotyczące zawodów Puchar Świata w Wiśle (program zawodów, składy kadr) znajdziecie na SkokiPolska.pl >>>

 

źródło: informacja własna / wisla-malinka.com

 

Dodaj komentarz