You are currently viewing 25. finał WOŚP – wylicytuj plastron polskich skoczków z autografami!

25. finał WOŚP – wylicytuj plastron polskich skoczków z autografami!

Plastron Engerlberg.2016 WOSP fot.J.Piatkowska - 25. finał WOŚP - wylicytuj plastron polskich skoczków z autografami!Już w niedzielę 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Z tej okazji zapraszamy do charytatywnej licytacji wyjątkowej pamiątki od polskich skoczków i portalu SkokiPolska.pl. Chcecie zdobyć plastron z PŚ w Engelbergu z autografami Kamila Stocha, Adama Małysza, Piotr Żyły i Macieja Kota? Serdecznie zachęcamy do licytacji! W szczytnym celu!

 

Zachęcamy Państwa do licytacji oryginalnego numeru startowego Klemensa Murańki z drugiego konkursu Pucharu Świata w Engelbergu 2016, w którym drugie miejsce zajął Kamil Stoch. Klemens zebrał podpisy wszystkich startujących w Engelbergu Polaków: Kamila Stocha, Piotra Żyły, Macieja Kota, Dawida Kubackiego, Stefana Huli, Aleksandra Zniszczoła, a także legendy polskich skoków, Adama Małysza. Oczywiście Klemens złożył również swój podpis na numerze startowym. Wszyscy wyżej wymienieni bardzo chcieli wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i za pośrednictwem portalu www.SkokiPolska.pl pragną zachęcić Państwa do licytacji. Numer startowy z autografami polskich skoczków i Adama Małysza pięknie będzie się prezentował w antyramie.

Licytacja plastronu PŚ Engelberg 2016 z autografami polskich skoczków dla WOŚP >>>

750x200 - 25. finał WOŚP - wylicytuj plastron polskich skoczków z autografami!

 

Zapraszamy do licytacji oraz zapoznania się z licznymi relacjami z zawodów, wywiadami, fotogaleriami oraz ciekawostkami pojawiającymi się na www.SkokiPolska.pl. Znajdziecie nas również na Facebook'u, Twitterze oraz Instagramie.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz