You are currently viewing Aukcja plastronu z autografami polskich skoczków dla WOŚP zakończona!

Aukcja plastronu z autografami polskich skoczków dla WOŚP zakończona!

Plastron Engerlberg.2016 WOSP fot.J.Piatkowska - Aukcja plastronu z autografami polskich skoczków dla WOŚP zakończona!Miło nam poinformować, że już po raz drugi portal SkokiPolska.pl wsparł działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tegorocznej, 25. edycji tego wielkiego charytatywnego przedsięwzięcia kierowanego przez Jerzego Owsiaka, razem z kadrą polskich skoczków zaproponowaliśmy Wam licytację plastronu z autografami biało-czerwonych.

 
DSC 0024 2 300x199 - Aukcja plastronu z autografami polskich skoczków dla WOŚP zakończona!
Kadra A polskich skoczków (fot. Bartosz Leja)

Pamiątka, która była przedmiotem charytatywnej aukcji, mogła być szczególną gratką dla fanów skoków narciarskich. Chodziło oczywiście o plastron z grudniowych zawodów Pucharu Świata w Engelbergu, który podczas konkursowej rywalizacji miał na sobie reprezentant Polski, Klemens Murańka. Na numerku startowym jeszcze w Szwajcarii podpisali się polscy kadrowicze: Kamil Stoch, Maciej Kot, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł, sam Klemens, a także dyrektor koordynator PZN ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej, Adam Małysz.

Trwająca od 12 do 17 stycznia aukcja została już zakończona, a kwota końcowa wyniosła dokładnie 1469 złotych! Wszystkich licytującym serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że wspólnie mogliśmy się przyczynić do wsparcia szczytnych celów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegóły licytacji >>>

Jednocześnie wciąż zachęcamy do udzielania się w ramach 25. edycji WOŚP i wzięcia udziału w innych licytacjach, wśród których nie brakuje kolejnych atrakcyjnych przedmiotów związanych ze skokami narciarskimi, jak choćby:

Pomagajmy razem!

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz