You are currently viewing FORTUNA sponsorem portalu SkokiPolska.pl!

FORTUNA sponsorem portalu SkokiPolska.pl!

FORTUNA.SkokiPolska.pl  - FORTUNA sponsorem portalu SkokiPolska.pl!Drodzy kibice! Z wielką przyjemnością informujemy, że dnia 15 stycznia 2017 roku rozpoczęliśmy współpracę z zakładami bukmacherskimi FORTUNA. Przedstawiamy sponsora naszego serwisu, dzięki któremu będziecie mogli spróbować swoich sił w typowaniu wyników skoków narciarskich na najwyższym światowym poziomie.

 

750x90 fortuna - FORTUNA sponsorem portalu SkokiPolska.pl!

Sprawdźcie się już podczas tego weekendu typując wyniki Pucharu Świata w Zakopanem!

Śledzicie poczynania skoczków na bieżąco? Macie wiedzę na temat skoków narciarskich, która pozwala Wam na typowanie wyników? Macie swoich faworytów i pewniaków do osiągnięcia wysokich lokat? Spróbujcie swoich sił już dziś! Żeby skorzystać z atrakcyjnej oferty specjalnej, skierowanej do czytelników portalu SkokiPolska.pl, należy kliknąć w tej link >>> Specjalnie dla czytelników naszego portalu firma FORTUNA przygotowała ofertę, która będzie obowiązywać już od konkursów Pucharu Świata w Zakopanem!

Załóżcie konto na www.efortuna.pl, a otrzymacie 10 zł na start. Pozwólcie, aby Wasze umiejętne typowanie wyników Pucharu Świata i znajomość skoków narciarskich, przyniosło Wam także korzyść finansową. Przypominamy, iż udział w zakładach bukmacherskich dozwolony jest od 18. roku życia.

Jako portal SkokiPolska.pl mamy nadzieję, że współpraca ta przyczyni się do jeszcze lepszego poziomu informacji i treści dotyczących skoków narciarskich pojawiających się na łamach naszego portalu. A to wszystko dla Was, czytelników.

 

FORTUNA jest najdłużej działającą i jedną z największych na polskim rynku firm z branży bukmacherskiej, działającej na podstawie decyzji Ministra Finansów. Posiada obecnie sieć ponad 500 punktów przyjmowania zakładów, zlokalizowanych na terenie całej Polski, zapewnia zatrudnienie dla około tysiąca pracowników. FORTUNA od 1 stycznia 2014 jest głównym sponsorem Legii Warszawa – aktualnego mistrza Polski i drużyny, która przyniosła polskim kibicom wiele emocji związanych z walką w piłkarskiej Lidze Mistrzów. Od lat firma FORTUNA nieodłącznie związana jest ze sportem, stąd zaangażowanie w różnorodne inicjatywy sportowe oraz wsparcie lokalnych klubów sportowych.

 

SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz