You are currently viewing Konkurs nr 2 SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Konkurs nr 2 SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Brubeck2 konkurs - Konkurs nr 2 SkokiPolska.pl & Brubeck - wygraj odzież termoaktywną!Już dziś kolejna batalia w skokach narciarskich podczas Mistrzostw Świata w Lahti. Na Salpausselce o medale powalczą mężczyźni. W związku ze światowym czempionatem wraz z marką Brubeck przygotowaliśmy dla Was konkursy z wyjątkowymi nagrodami. Kolejny z nich sprawdzi Waszą wiedzę na temat historii mistrzostw świata.

 

Do wygrania jest komplet odzieży (góra i dół) Extreme Wool marki BRUBECK! To najcieplejsza bielizna wełniana w ofercie firmy. Została wykonana z najwyższej jakości włókien z futra owiec merynosów. Zalety odzieży docenią szczególnie osoby aktywne, narażone na niskie temperatury. Zastosowanie dwuwarstwowej i bezszwowej konstrukcji pozwoliło uzyskać wyjątkowe właściwości termoregulacyjne, które skutecznie chronią organizm przed wyziębieniem i przegrzaniem. Duża elastyczność wełny sprawia, że bielizna nie gniecie się i nie wypycha. Idealnie dopasowuje się do ciała, dając dużą swobodę w doborze kolejnych warstw odzieży. Produkty posiadają właściwości antyalergiczne – nie powodują uczuleń i podrażnień, oraz bakteriostatyczne – minimalizują ryzyko powstawania nieprzyjemnych zapachów.  

Wystarczy, że do końca dnia (25 lutego) odpowiecie na pytani konkursowe, które pojawiło się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

 

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 11 lat specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Firma BRUBECK podchodzi do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

BRUBECK z powodzeniem sprzedaje odzież w 16 krajach europejskich. Jedną z inspiracji marki są pasje i wyzwania podejmowane przez jej klientów. Dlatego BRUBECK konsekwentnie wspiera osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Dodaj komentarz