You are currently viewing Medalowe szanse faworytów: Stoch faworytem bukmacherów na eFortuna.pl!

Medalowe szanse faworytów: Stoch faworytem bukmacherów na eFortuna.pl!

Stoch Kamil WSC.Lahti .2017.qual fot.Julia .Piatkowska - Medalowe szanse faworytów: Stoch faworytem bukmacherów na eFortuna.pl!Już o godz. 16:30 skoczkowie narciarscy przystąpią do walki o medale mistrzostw świata na normalnej skoczni w Lahti. Każdy z kibiców i ekspertów ma z pewnością swoich faworytów. Jak szanse zawodników oceniają bukmacherzy? Według zakładów eFortuna.pl największe szanse na triumf ma Kamil Stoch. Wysoko oceniane są też możliwości Macieja Kota.

 

Kamil Stoch, który jest aktualnym liderem klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, a wczoraj po raz kolejny pokazał ogromne możliwości ustanawiając nowy rekord normalnej skoczni (103,5 m), jest największym faworytem dzisiejszego konkursu. Za każdą złotówkę postawioną na lidera polskiej kadry można wygrać 1,25 PLN w przypadku wywalczenia przez niego jakiegokolwiek medalu. Kurs na zwycięstwo wynosi 2,25 PLN. Bardzo wysoko ocenia się także szanse Austriaka Stefana Krafta na podium (kurs: 1,50 PLN na podium / 4,50 PLN). Trzecim najpoważniejszym kandydatem do wywalczenia cennego krążka jest Niemiec Andreas Wellinger (kurs 2,10 PLN na podium / 6,50 PLN na zwycięstwo).

Co ciekawe, w gronie ścisłej czołówki znajduje się też rozgrywający życiowy sezon Maciej Kot. Za złotówkę postawioną na piątego zawodnika PŚ można wygrać 2,20 PLN w przypadku wskoczenia na "pudło", a 7,00 PLN podczas jego wygranej. Nieco niżej ocenia się szanse pozostałych biało-czerwonych. Zarówno za podium osiągnięte przez Piotra Żyłę, jak i Dawida Kubackiego, można wygrać 8,00 PLN (za podium) lub 40,00 PLN (za wygraną).

750x90 fortuna - Medalowe szanse faworytów: Stoch faworytem bukmacherów na eFortuna.pl!

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia strony eFortuna.pl - wytypujcie wyniki mistrzowskich zmagań i wygrywajcie >>>

Przypominamy, że nadal możecie skorzystać ze specjalnej oferty cenowej, którą zakłady bukmacherskie eFortuna.pl przygotowały dla czytelników SkokiPolska.pl. Szczegóły >>>

 

Faworyci konkursu na skoczni HS-100 według eFortuna.pl:

zawodnik
kurs na zwycięstwo (PLN)
Kamil Stoch
2,25
Stefan Kraft
4,5
Andreas Wellinger
6,5
Maciej Kot
7
Markus Eisenbichler
10
Peter Prevc
12
Daniel Andre Tande
15
Michael Hayboeck
25
Manuel Fettner
30
Dawid Kubacki
40
Piotr Żyła
40
Johann Andre Forfang
50
Stephan Leyhe
50
Gregor Schlierenzauer
100
Domen Prevc
100
 

informacja własna

 

Dodaj komentarz