You are currently viewing Konkurs nr 4 SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Konkurs nr 4 SkokiPolska.pl & Brubeck – wygraj odzież termoaktywną!

Brubeck konkurs 1 - Konkurs nr 4 SkokiPolska.pl & Brubeck - wygraj odzież termoaktywną!

Dziś odbędzie się ostatni już konkurs Mistrzostw Świata na kompleksie skoczni Salpausselka w Lahti. Tym razem zawodnicy powalczą o drużynowe podium. My oczywiście liczymy na medal reprezentacji Polski. W związku z ostatnim konkursem skoków czempionatu mamy dla Was ostatnią odsłonę konkursów sponsorowanych przez markę BRUBECK.

 

Do wygrania jest Bluza THERMO, która została wykonana w technologii bezszwowej z dwuwarstwowej oddychającej dzianiny o średniej grubości. Produkty z kolekcji mają wyjątkowe cechy termoizolacyjne, dzięki czemu utrzymują optymalną temperaturę ciała. Chronią zarówno przed wyziębieniem, jaki i przegrzaniem organizmu. W strefach o wzmożonej potliwości zastosowano strukturę siatki wspomagającą transport wilgoci. Budowa dzianiny podkreśla rzeźbę ciała, a elastyczny i dopasowany materiał zapewnia swobodę ruchów. Dodatkowo odzież posiada właściwości antyalergiczne i antybakteryjne. Kolekcja THERMO idealnie sprawdzi się podczas uprawiania sportu w okresie zimowym oraz przejściowym.

Wystarczy, że do niedzieli (5 marca) do godz. 20:00 odpowiecie na pytanie konkursowe, które pojawiło się na naszym oficjalnym profilu na Facebooku.

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy!

 

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce. Zajmuje się projektowaniem oraz produkcją termoaktywnej odzieży sportowej i outdoorowej (linia ACTIVE) oraz bawełnianej i wełnianej bielizny bezszwowej (linia COMFORT). Od 11 lat specjalizuje się w produkcji, której głównym celem jest zapewnienie prawidłowej termoregulacji organizmu oraz skuteczna ochrona ciała przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Firma BRUBECK podchodzi do tego zadania w poczuciu współodpowiedzialności za zdrowie i codzienny komfort osób, dla których aktywność to styl życia.

BRUBECK z powodzeniem sprzedaje odzież w 16 krajach europejskich. Jedną z inspiracji marki są pasje i wyzwania podejmowane przez jej klientów. Dlatego BRUBECK konsekwentnie wspiera osoby uprawiające sport, turystykę i rekreację, którym termoaktywne właściwości odzieży pomagają w osiągnięciu wyznaczonych celów.

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Dodaj komentarz