You are currently viewing Kraft czy Wellinger – kto faworytem bukmacherów na triumf w Raw Air?

Kraft czy Wellinger – kto faworytem bukmacherów na triumf w Raw Air?

Vikersundbakken Fortuna 2017 - Kraft czy Wellinger - kto faworytem bukmacherów na triumf w Raw Air?Przed nami ostatni akord cyklu Raw Air. Już o godz. 14:15 zawodnicy przystąpią do walki o zwycięstwo na skoczni Vikersundbakken. Sprawdźcie jak bukmacherzy oceniają szansę Polaków na konkursowy triumf i kto jest większym faworytem do zwycięstwa w klasyfikacji generalnej całego turnieju – Austriak Stefan Kraft czy Niemiec Andreas Wellinger.

 

Bezkonkurencyjnym faworytem według zakładów bukmacherskich FORTUNA jest oczywiście Stefan Kraft. W przypadku zwycięstwa nowego rekordzisty świata w długości lotu, za każdą postawioną na niego złotówkę otrzymamy 1.90 PLN. Jeszcze mniej zarobimy, gdy obstawimy jego miejsce na podium – 1.20 PLN

Wśród Polaków największe szanse na dobry wynik w dzisiejszych zawodach bukmacherzy dają Kamilowi Stochowi (5.00 PLN za zwycięstwo, 1.55 PLN za miejsce na podium). Maciej Kot i Piotr Żyła według serwisu eFortuna.pl są oceniani identycznie. Za zwycięstwo biało-czerwonych bohaterów wczorajszej drużynówki możemy otrzymać 35.00 PLN, z kolei ich miejsce na podium wyceniane jest na 7.50 PLN.

Nie bez szans na triumf w dzisiejszych zawodach są będący w znakomitej formie: Andreas Wellinger (5.00 PLN za jego zwycięstwo, 1.55 PLN za podium) oraz reprezentant gospodarzy Andreas Stjernen (10.00 PLN za wygraną, 2.75 PLN miejsca w czołowej trójce). Większy profit można uzyskać za ewentualne zwycięstwo zapowiadającego walkę o odzyskanie rekordu świata Roberta Johanssona. Za jedną złotówkę postawioną na zwycięstwo wąsatego Norwega możemy dostać 18.00 PLN. Podobnie wyceniane są szanse Słoweńca Petera Prevca.

750x90 fortuna - Kraft czy Wellinger - kto faworytem bukmacherów na triumf w Raw Air?

Dodajmy, że według bukmacherów w walce o wygranie końcowej klasyfikacji turnieju Raw Air liczą się w praktyce tylko dwaj zawodnicy, którzy wypracowali sobie sporą przewagę punktową nad rywalami. Mimo tego, że stawce przewodzi Wellinger mający 6,2 punktu przewagi nad Kraftem, kto właśnie ostateczne zwycięstwo Austriaka jest uznawane za bardziej prawdopodobne (kurs: 1.55 PLN). W przypadku sukcesu Niemca można wygrać 2.20 PLN.

Sprawdź wszystkie kursy na eFortuna.pl >>>

Skorzystaj ze specjalnego bonusu i promocji dla czytelników SkokiPolska.pl >>>

 
zawodnik
kurs na wygrany konkurs (PLN)
Stefan Kraft
1.85
Kamil Stoch
5.00
Andreas Wellinger
5.00
Andreas Stjernen
10.00
Peter Prevc
18.00
Robert Johansson
18.00
Johann Andre Forfang
30.00
Piotr Żyła
35.00
Maciej Kot
35.00
Markus Eisenbichler
35.00
Anders Fannemel
35.00
Dawid Kubacki
150.00
 

Adrian Kyć,
źródło: eFortuna.pl / informacja własna

 

Dodaj komentarz