You are currently viewing Narty marki fluege.de wrócą do Pucharu Świata

Narty marki fluege.de wrócą do Pucharu Świata

Zmiana wśród producentów nart przeznaczonych do skoków narciarskich. Po rocznej przerwie do karuzeli Pucharu Świata powróci niemiecka firma oferująca wyszukiwarkę fluege.de. Jednocześnie ze sprzętu zniknie firma Verivox, która na nartach produkowanych przez fabrykę S.K.I. reklamowała się przez cały miniony sezon, zastępując… fluege.de.

Fluege.de jest w Niemczech popularną wyszukiwarką połączeń lotniczych. W zeszłym roku firmie przyszło się zmierzyć z problemami finansowymi, które pojawiły się po śmierci właściciela. W rezultacie miejsce na nartach produkowanych przez niemiecką fabrykę S.K.I. Sprungskiproduktions GmbH odkupiła wyszukiwarka cenowa Verivox.

Teraz, po uporaniu się z wewnętrznymi kłopotami, firma fluege.de zdecydowała się na powrót do reklamowania się na sprzęcie narciarskim. Dyrektor wykonawczy S.K.I. Sprungskiproduktions, Georg Reichart, w rozmowie z portalem Berkutschi.com oznajmił, że firma pracuje obecnie nad nowym wyglądem nart. Pierwsze nowe “deski” obrandowane fluege.de pojawią się na skoczni już pod koniec maja.

Przypomnijmy, że na nartach fluege.de zwycięstwo w 62. Turnieju Czterech Skoczni odniósł Thomas Diethart, a Anders Fannemel ustanowił rekord świata w długości lotu narciarskiego.

Źródło: berkutschi.com

 

Dodaj komentarz