You are currently viewing Niebawem ruszy sprzedaż biletów na inaugurację Pucharu Świata w Wiśle!
Widok ze skoczni w Wiśle-Malince w zimowej odsłonie (fot. Alicja Kosman / PZN)

Niebawem ruszy sprzedaż biletów na inaugurację Pucharu Świata w Wiśle!

wisla malinka PS2013 S.Piwowar - Niebawem ruszy sprzedaż biletów na inaugurację Pucharu Świata w Wiśle!Już za nieco ponad miesiąc, dokładnie 13 lipca 2017 roku do sprzedaży trafią bilety na inaugurację zimowego Pucharu Świata w skokach narciarskich w sezonie 2017/2018, która po raz pierwszy w historii odbędzie się w Polsce. Zawody na skoczni im. Adama Małysza (HS-134) w Wiśle Malince zaplanowano na trzeci weekend listopada.

 

Inauguracja Pucharu Świata w Wiśle odbędzie się w dniach 17-19 listopada 2017 roku. Najpierw, w piątek, odbędą się kwalifikacje, w sobotę rozegrany zostanie konkurs drużynowy, natomiast w niedzielę 50 skoczków wyłonionych w serii kwalifikacyjnej powalczy w zawodach indywidualnych. Obydwa konkursy zaplanowano w godzinach wieczornych.

Wisla.Malinka trybuny.kibice fot.Alicja.Kosman.PZN  300x200 - Niebawem ruszy sprzedaż biletów na inaugurację Pucharu Świata w Wiśle!
Kibice podczas Pucharu Świata w Wiśle Malince (fot. Alicja Kosman / PZN)

Bilety na zawody listopadowego Pucharu Świata Wisła 2017 będą dostępne już od 13 lipca, a więc sprzedaż ruszy w dniu kwalifikacji do letnich konkursów FIS Grand Prix w Wiśle (13-15.07.2017). Więcej informacji na temat cen oraz ilości biletów podane zostaną w kolejnym komunikacie Polskiego Związku Narciarskiego. Wszystkie szczegółowe wiadomości dotyczące zawodów na skoczni w Wiśle-Malince znajdują się na oficjalnej stronie obiektu: www.wisla-malinka.com oraz na oficjalnym profilu skoczni im. Adama Małysza na Facebooku.

Przypomnijmy, że tegoroczne styczniowe konkursy Pucharu Świata w Wiśle zdominował Kamil Stoch, który okazał się najlepszy w obu dniach rywalizacji. Na podium stawali ponadto: Stefan Kraft, Andreas Wellinger, Daniel-Andre Tande oraz Domen Prevc.

 

Autor komunikatu: Anna Karczewska / PZN

 

Przeczytaj więcej o skokach narciarskich w Wiśle:

 

Dodaj komentarz