You are currently viewing „Wokół Skoczni”: kolekcja ubrań Kota, start Pani Stoch na Igrzyskach, vlog „Schlieriego”

„Wokół Skoczni”: kolekcja ubrań Kota, start Pani Stoch na Igrzyskach, vlog „Schlieriego”

P1050409 - "Wokół Skoczni": kolekcja ubrań Kota, start Pani Stoch na Igrzyskach, vlog "Schlieriego"

Przywykliśmy do tego, że skoczkowie zapewniają nam ekstremalne emocje, ale o tym, że będą nas ubierać nie pomyślał chyba nikt. Kot wypuścił własną kolekcję ubrań, a Stoch – czapek.”Rakieta z Zębu” doczekała się też reportażu na swój temat, a Schlierenzauer zaczął prowadzić vloga. Szczegóły w pierwszym w sezonie 2017/2018 przeglądzie informacji „Wokół skoczni”!

 

1. T-shirt od Macieja Kota?

Podczas inauguracji PŚ w Wiśle swoją premierę miała kolekcja odzieży Macieja Kota wyprodukowana przy kooperacji z marką 4F. Kot od kilku lat pozostaje ambasadorem firmy, która współpracuje ponadto z Polskiem Związkiem Narciarskim. W kolekcji znajdziemy plecaki, czapki oraz T-shirty męskie i damskie. Pełna lista produktów dostępna tutaj.

 

Z radością prezentuję moją kolekcję indywidualną, przygotowaną razem z firmą 4F Od dzisiaj pierwsze ubrania znajdziecie w sklepach stacjonarnych 4F oraz e-sklepie: https://rebrand.ly/KolekcjaMK Kolejne elementy kolekcji zobaczycie już wkrótce Przez weekend produkty z kolekcji będą wyjątkowo do nabycia także w 4F Trucku w Strefie Kibica w Wiśle podczas inauguracyjnego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich!

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 

2. Bracia Kot dzieciom

Maciej Kot jest aktywy na wielu polach. Przed kilkoma tygodniami wraz z bratem Jakubem - de facto byłym skoczkiem - zaangażowali się w autorski projekt  "Maciej i Jakub Kot - zapraszamy do świata skoków narciarskich", w ramach którego spotykają się z uczniami szkół podstawowych i przybliżają im tajniki profesjonalnego uprawiania skoków.

 

3. Pani Stoch w kadrze Igrzyska

Igrzyska Olimpijskie w Pyeongchang coraz bliżej. Niemal pewnym kandydatem do wyjazdu do Korei jest Kamil Stoch, a jak się niedawno okazało - na imprezę uda się także jego żona. Ewa Bilan-Stoch pojedzie na Igrzyska w roli korespondentki polskiego Eurosportu. Pierwsze próby przed kamerą odbyły się podczas PŚ w Wiśle.

P1050040 300x224 - "Wokół Skoczni": kolekcja ubrań Kota, start Pani Stoch na Igrzyskach, vlog "Schlieriego"
Ewa Bilan-Stoch podczas PŚ w Wiśle 2017/2018 (fot. Magdalena Janeczko)

 

4. Serial o "Rakiecie z Zębu"

"Transfer roku", jak nazywa się dołączenie Ewy Bilan-Stoch do ekipy Eurosportu, był konsekwencją współpracy stacji z żoną skoczka przy produkcji odcinkowego reportażu "Kamil Stoch. Moja historia". Co ciekawe, dokument cieszy się wysoką oglądalnością w Polsce i w.... Niemczech. Pierwszy odcinek reportażu można obejrzeć tutaj.

 

Zapraszam dziś do Eurosportu. Pierwsze efekty nietypowej przygody #kamilstoch #mystory #eurosport #tegoniewiecie #skijumper

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 

5. Stylowa zima w Kamilandzie

Pozostając przy projektach dotyczących Kamila Stocha, wypada wspomnieć o nowej linii czapek wypuszczonej przez zwycięzcę ostatniego Turnieju Czterech Skoczni. W sklepie internetowym Kamiland znajdziemy czapki z motywami barw narodowych, reniferów, a także klasyczne jedno- i kilkukolorowe modele.

 

To naprawdę była #EUFORIA! #tornadoeuforia #kamiland #kamilstoch #skijimpingfamily #pucharswiata #skokinarciarskie #kamiland.pl

Post udostępniony przez Kamiland (@kamiland.pl)

 

6. Dzień z życia Dyretora PZN

Reportażu na swój temat doczekał się również Adam Małysz. Dyrektor-Koordynator PZN ds. skoków narciarskich pozwolił śledzić się kamerze podczas konkursów PŚ w Wiśle. Dzięki temu pasjonaci skoków na dwóch "deskach" mogli od kuchni poznać niełatwe obowiązki, których w sezonie narciarskim podejmuje się legenda skoków.

 

7. Freund w ogniu pytań

Severin Freund przechodzi obecnie rehabilitację w związku z powtórnym zerwaniem więzadła krzyżowego w kolanie. Skoczek nie traci jednak kontaktu z fanami. Ostatnio zorganizował dla swoich kibiców sesję pytań i odpowiedzi w czasie rzeczywistym. Czy inni kontuzjowani zawodnicy wezmą przykład z Severina?

 

8. Skoczkowie w świątecznej odsłonie

Szczytne inicjatywy zawsze dobrze konotują ze sportem. Tym tropem od kilku lat idą skoczkowie polskiej kadry A, którzy wspierają akcję "Szlachetna paczka". Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem "Lubię ludzi". Za naszymi kadrowiczami już pierwsza sesja zdjęciowa w bożonarodzeniowej odsłonie, która będzie promować akcję.

 

9. Coraz bliżej Raw Air

Oprócz Igrzysk Olimpijskich, wielkimi krokami zbliża się tez druga odsłona norweskiego turnieju Raw Air. "Najbardziej ekstremalny" turniej - jak opisują go organizatorzy - odbędzie się w marcu 2018 r. w Oslo, Lillehammer, Trondheim i Vikersund. Imprezę promują norwescy zawodnicy, którzy w krótkich filmikach na Instagramie opowiadają o Raw Air z własnej perspektywy.

 

Målet er pallen i @rawairtournament for @astjernen #rawairtournament #rawair

Post udostępniony przez Hopplandslaget (@hopplandslaget)

 

10. Vlog "Schlieriego"

Do coraz szerszego grona vlogerów w śród skoczków dołączył Gregor Schlierenzauer. Akcja pierwszego odcinka została umiejscowiona w ośrodku sportowym w Seefeld, gdzie skoczek trenuje dochodząc do pełni sił po ostatniej kontuzji. Miejsce to ma jednak szczególne znaczenie - już w 2019 r. w Seefeld odbędą się Mistrzostwa Świata w Narciarstwie Klasycznym.

 

I'll be back on ❄️snow❄️ soon! #greatprogress #givesyouwings #Seefeld

Post udostępniony przez GREGOR SCHLIERENZAUER (@gregorschlierenzauer)

 

zebrała Magdalena Janeczko

źródła: 4f.com.pl / kamiland.pl / eurosport.interia.pl / Instagram / Facebook

Dodaj komentarz