You are currently viewing Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – wylicytuj pamiątkę z autografami polskich skoczków!
Polscy mistrzowie świata w Lahti (od lewej: K.Stoch, M.Kot, D.Kubacki, P.Żyła), fot. Julia Piątkowska

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – wylicytuj pamiątkę z autografami polskich skoczków!

Mistrzostwa.Swiata.Lahti .2017 Stoch.Kot .Kubacki.Zyla fot.Julia .Piatkowska - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - wylicytuj pamiątkę z autografami polskich skoczków!Jak co roku w styczniu nadchodzi okazja, aby czynnie włączyć się do wielkiej charytatywnej akcji, która solidaryzuje wszystkich Polaków. Także i tym razem redakcja SkokiPolska.pl weźmie udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zapraszamy do licytacji wyjątkowej pamiątki, która trafi w gusta największych fanów skoków narciarskich!

 

Licytacja folderu z autografami polskich mistrzów świata z Lahti >>>

Sukcesy.Polskich.Skoczkow WOSP.2018 243x300 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - wylicytuj pamiątkę z autografami polskich skoczków!26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się już 14 stycznia. Głównym celem charytatywnej zbiórki funduszy w tym roku będzie wsparcie podstawowych oddziałów neonatologicznych zajmujących się leczeniem noworodków. Środki przekazane na rzecz WOŚP zostaną przeznaczone na sprzęt medyczny ratujący życie i zdrowie najmłodszych dzieci.

Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne – przyznał Prezes Zarządu WOŚP, Jurek Owsiak. – Plany jak zawsze mamy ambitne. Jeśli jednak efekt zbiórki będzie zbliżony do rekordowej akcji przed rokiem, to wiemy, że dzięki naszemu wsparciu będzie szansa na wyraźne podniesienie poziomu opieki medycznej w neonatologii i znaczne wyrównanie szans leczenia. To oznacza uratowane życia najmłodszych pacjentów – ocenił Krzysztof Dobies, rzecznik prasowy WOŚP.

Sukcesy.Polskich.Skoczkow WOSP.2018 2 300x138 - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - wylicytuj pamiątkę z autografami polskich skoczków!Także i my, wraz z polskimi skoczkami narciarskimi chcemy włączyć się w szlachetną akcję, która od lat wspiera potrzebujących. Dlatego serdecznie zachęcamy Was do licytacji okazjonalnego folderu „Sukcesy Polskich Skoczków Narciarskich” wydanego przez Pocztę Polską. Nie jest on dostępny w normalnej sprzedaży, zatem jego unikalność jest naprawdę wyjątkowa. Folder zawiera kopertę FDC oraz znaczek ze złotym medalem zdobytym przez polską drużynę podczas Mistrzostw Świata w Lahti w 2017 roku. Widnieją na nim odręczne autografy „złotej ekipy” – Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyły oraz Macieja Kota. W folderze wykorzystano zdjęcia autorstwa Julii Piątkowskiej.

O tym jak zdobyć tą wyjątkową pamiątkę widnieją tutaj >>>

Wszystkich zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji i włączenia się do charytatywnych działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Macie czas do 16 stycznia do godz. 21:41. Okażcie swoje serca!

Więcej informacji o 26. finale WOŚP znajdziecie na stronie www.wosp.org.pl >>>

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

 

Dodaj komentarz