You are currently viewing KONKURS: Wygraj elegancki zegarek i koszulki od firmy GREINPLAST!

KONKURS: Wygraj elegancki zegarek i koszulki od firmy GREINPLAST!

Możecie wygrać zegarki Silvexcraft z kryształkami SWAROVSKI i koszulki od firmy Greinplast! Zachęcamy do wzięcia udziału w mikołajkowym konkursie na SkokiPolska.pl!

Organizator konkursu: SkokiPolska.pl

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Wystarczy, że pod postem konkursowym na Facebook’u dodacie zdjęcie ilustrujące Wasz doping dla kadry polskich skoczków narciarskich. Możecie wysłać zdjęcia ze skoczni, z kanapy przed telewizorem, z inauguracji tego sezonu, czy też zdjęcie, kiedy kibicowaliście skoczkom podczas igrzysk olimpijskich. Przejrzyjcie swoje zasoby kibica i podzielcie się z nami swoimi zdjęciami! Zachęcamy Was do polubienia oficjalnej strony firmy Greinplast oraz SkokiPolska.pl na Facebooku i Instagramie. Warto również udostępnić post konkursowy na Facebooku.

Czekamy na najciekawsze kibicowskie fotografie!

 

Regulamin konkursu

Jak? Umieść zdjęcie, na którym dopingujecie polskich skoczków narciarskich, czy to na skoczni, czy też w domu, pod postem konkursowym na Facebooku.

Do kiedy trwa konkurs? Do niedzieli 09.12.2018 r. do godz. 20:00 opublikuj zdjęcie w komentarzu pod postem konkursowym. Głosowanie na 2 najlepsze fotografie rozpocznie się już w chwili rozpoczęcia konkursu, a zakończy właśnie w niedzielę o godz. 20:00.

Ogłoszenie zwycięzcy: Tuż po zakończeniu konkursu na www.skokipolska.plfanpage’u SkokiPolska.pl na Facebooku oraz na profilu SkokiPolska.pl.

Nagrody: 

  • I miejsce: zegarek Silvexcraft z kryształkami SWAROVSKI oraz koszulka od firmy Greinplast
  • II miejsce: zegarek Silvexcraft z kryształkami SWAROVSKI

 

CZEKAMY NA WASZE FOTOGRAFIE!

 

Greinplast logo - KONKURS: Wygraj elegancki zegarek i koszulki od firmy GREINPLAST!

Dodaj komentarz