You are currently viewing KONKURS Seefeld 2019: Wygraj kartę paliwową LOTOS o wartości 500 zł

KONKURS Seefeld 2019: Wygraj kartę paliwową LOTOS o wartości 500 zł

Kochani Kibice,
 
Gorąco zachęcamy Was do udziału w wyjątkowym konkursie, który wystartował na naszym fanpage’u na Facebook’u: http://www.facebook.com/SkokiPolskaPL!
Fundatorem nagrody w konkursie jest Grupa LOTOS.
 
Baner 450x300 300x200 - KONKURS Seefeld 2019: Wygraj kartę paliwową LOTOS o wartości 500 zł
 
ZADANIE KONKURSOWE: wytypowanie w komentarzu pod postem konkursowym sumy odległości, które uzyskają dwaj najlepsi Polacy w indywidualnym konkursie skoków narciarskich mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Seefeld 1 marca 2019 roku.
 

NAGRODA: KARTA PALIWOWA LOTOS O WARTOŚCI 500 ZŁ
 
W konkursie nagrodzimy osobę, której typ będzie najbliższy prawidłowej odpowiedzi. W przypadku identycznych odpowiedzi, decyduje kolejność zgłoszenia. Typować można do godz. 15:00 w piątek 1 marca 2019 r. Jedna osoba może dodać jeden komentarz. Komentarze edytowane nie będą uznawane. Wyniki konkursu ogłosimy w poście na fanpage’u SkokiPolska.pl na Facebook’u w ciągu 2 godzin po zakończeniu indywidualnego konkursu skoków narciarskich mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Seefeld 1 marca 2019 roku.
 
 
REGULAMIN KONKURSU ORGANIZOWANEGO PRZEZ SKOKIPOLSKA.PL
1. Konkurs jest organizowany przez SkokiPolska.pl na profilu facebookowym SkokiPolska.pl www.facebook.com/SkokiPolskaPL.
2. Partnerem i fundatorem nagrody dla zwycięzcy jest Grupa LOTOS.
3. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie na wskazanym profilu facebookowym. 
 
Warunki i zasady uczestnictwa:
1. Uczestnikiem konkursu może być każdy użytkownik Facebooka.
2. Aby odebrać nagrodę, uczestnik powinien polubić fanpage SkokiPolska.pl i Grupa LOTOS na Facebook’u. 
3. Konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 27 lutego – 1 marca 2019 roku.
4. Zadaniem konkursowym jest wytypowanie w komentarzu pod postem konkursowym sumy odległości, które uzyskają dwaj najlepsi Polacy w indywidualnym konkursie skoków narciarskich mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Seefeld 1 marca 2019 roku.
5. Nagrodzona zostanie osoba, której typy będą najbliższe prawidłowej odpowiedzi. W przypadku identycznych odpowiedzi decyduje kolejność zgłoszenia. Typować można do godz. 14:45 w piątek 1 marca 2019 r. Jedna osoba może dodać jeden komentarz. Komentarze edytowane nie będą uznawane. Wyniki konkursu ogłosimy w poście na fanpage’u SkokiPolska.pl na Facebook’u w ciągu 2 godzin po zakończeniu piątkowego konkursu indywidualnego skoków narciarskich mężczyzn na Mistrzostwach Świata w Seefeld.
cleardot - KONKURS Seefeld 2019: Wygraj kartę paliwową LOTOS o wartości 500 zł6. Zwycięzca konkursu zostanie poinformowany o wygranej za pośrednictwem serwisu Facebook. 
7. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do zwycięzcy konkursu na koszt właściciela SkokiPolska.pl. 
8. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany, przeprowadzany przez Facebook, ani z nim związany. 
 
NAGRODA: KARTA PALIWOWA LOTOS O WARTOŚCI 500 ZŁ
 
 
baner 1220x200 300x49 - KONKURS Seefeld 2019: Wygraj kartę paliwową LOTOS o wartości 500 zł

Dodaj komentarz