You are currently viewing Wokół skoczni: Święta u skoczków, „szalony” Jacobsen i dynamity Żyły
Instagram Mikhaila Nazarova

Wokół skoczni: Święta u skoczków, „szalony” Jacobsen i dynamity Żyły

Zapraszamy na kolejny odcinek z serii „Wokół skoczni”. Wszyscy kibice żyją teraz Turniejem Czterech Skoczni i w oczekiwaniu na kwalifikacje do noworocznego konkursu, zobaczcie co w internecie piszczy.

 

Święta u Kota

Maciej Kot, nasz ambitny skoczek kadry A publikując w Wigilię post pod tytułem: „Pierwsze robota”, pokazuje swoim kibicom jak poważnie traktuje skoki i nawet w święta nie ma taryfy ulgowej. Godne podziwu!

 

Winter wonderland Nazarova

Zdecydowanie bardziej świąteczny nastrój przynajmniej na Instagramie panuje w ekipie rosyjskiej. Mikhail Nazarov udostępnił zdjęcie jak z bajki...czyli ujęcie z TV Mikołajem z Ruki. Sceneria robi wrażenie.

View this post on Instagram

Thank you #bestwatertechnology ⛄

A post shared by Mikhail Nazarov (@mikhailnazarov_) on

 

Szalony Jacobsen

Pamiętacie jeszcze Norwega Jacobsena? Emerytowany skoczek postanowił spędzić święta w nieco odmiennej scenerii i udał się na Gran Canarię. Na swoim profilu na Instagramie udostępnił niecodzienne zdjęcie ze swoją pociechą.

View this post on Instagram

Høyt han flyr❤️💦🌤

A post shared by Anders Jacobsen (@andersjacobs) on

 

Elegancki Johansson

Słynny wąsacz zdecydował się na święta w zaciszu domowym ze swoją partnerką. Para prezentowała się bardzo elegancko.

 

Adam Małysz na diecie?

W poświątecznym poście nasz Mistrz z Wisły zastanawia się jak tu schudnąć po świętach, kiedy nie możemy sobie odmówić słodyczy. Jakieś rady?

 

Dynamity Żyły

Po rozpoczęciu Turnieju Czterech Skoczni Piotr Żyła pokazał swoim kibicom "prawdziwe" dynamity, dzięki którym zajął dobre miejsce w Oberstdorfie! Oby dynamity pomogły skoczkowi w kolejnych konkursach turnieju.

 

Wellinger kibicuje Geigerowi

Jednym z wielkich nieobecnych na tegorocznym Turnieju Czterech Skoczni jest Andreas Wellinger. Ulubieniec nastolatek i nie tylko pogratulował i zaznaczył swoje wsparcie starszemu koledze z drużyny, najlepszemu w tym sezonie z Niemców, Karlowi Geigerowi.

 

 

Koniec turnieju dla Freitaga

Trochę posępniejsza atmosfera panuje na profilu Richarda Freitaga. Skoczek po porażce w Oberstdorfie żegna się z turniejem i ma zamiar skupić się na treningach przed dalszą częścią sezonu.

 

Pierwszy któremu się udało, czyli Sven Hannavald

Niemiec, który jako pierwszy zwyciężył we wszystkich czterech konkursach Turnieju Czterech Skoczni pośpieszył z gratulacjami dla najlepszych skoczków konkursu w Obesrtdorfie i w drugiej części swojego postu (przesuń w prawo) opublikował zdjęcie, z trzecim, "któremu się udało" Ryoyu Kobayashim.

 

Urša Bogataj kontuzjowana

Nie dla każdego okres świąteczny okazał się szczęśliwy. Słoweńska reprezentantka kadry żeńskiej w skokach narciarskich doznała kontuzji kolana podczas krajowych zawodów w Planicy. Przypomnijmy, że w tym samym miejscu, ale na dużej skoczni, również w okresie świątecznym, rok temu, urazu doznała inna Słowenka, Ema Klinec. Wypadek wykluczył Słowenkę na cały sezon. Życzymy Uršy szybkiego powrotu do zdrowia!

 

Źródło: Instagram

Anna Trybuś

Dodaj komentarz