You are currently viewing Poznaliśmy skład Polaków na PŚ w Rasnovie
Paweł Wąsek (fot. Julia Piątkowska)

Poznaliśmy skład Polaków na PŚ w Rasnovie

Podobnie jak w poprzednich konkursach, naszą drużynę będzie reprezentować siedmiu Biało-Czerwonych. Decyzją sztabu trenerskiego w Rumunii zaprezentuje się Paweł Wąsek, który zastąpi Andrzeja Stękałę.

Dobre występy Pawła Wąska w Pucharze Kontynentalnym, przełożyły się na szansę startu w zawodach najwyższej rangi. W miniony weekend wiślanin uplasował się na drugiej i siedemnastej pozycji, potwierdzając tym samym wysoką formę. Wąsek w Iron Mountain był najrówniej skaczącym naszym reprezentantem.

Start w Rasnovie, będzie debiutem naszych skoczków na tym obiekcie. Oprócz wspomnianego wcześniej Wąska, na inauguracyjne zawody uda się sześciu pozostałych naszych zawodników. Skład uzupełnili: Dawid Kubacki, Kamil Stoch, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka.

 

SKŁAD REPREZENTACJI POLSKI NA PŚ W RASNOVIE:

– Dawid Kubacki (4. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Kamil Stoch (5. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Piotr Żyła (10. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Jakub Wolny (37. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Klemens Murańka (66. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Aleksander Zniszczoł (66. miejsce w klasyfikacji generalnej PŚ 19/20)
– Paweł Wąsek (niesklasyfikowany)

 

                                                                                                                                                                                       żródło: skaczemy.pl

 

 

Dodaj komentarz