61 skoczkiń z 21 krajów powalczy dziś o medale mistrzostw świata juniorów. Areną zmagań będzie normalny obiekt Fichtelbergschanze (HS-105) w niemieckim Oberwiesenthal. Na starcie będą cztery reprezentantki Polski, na czele z naszą największą nadzieją na lokatę w czołówce, Kingą Rajdą. Wielką faworytką do złota jest jednak Austriaczka Marita Kramer.
Program zawodów:
- 5 marca 2020 r. (czwartek):
- 14:00 – seria próbna
- 15:00 – konkurs indywidualny
Tekstowa relacja LIVE jest dostępna poniżej.
Lista startowa konkursu:
BIB | zawodniczka | kraj | rocznik |
1 | Riko Sakurai | JPN | 2003 |
2 | Annamaija Oinas | FIN | 2003 |
3 | Vitalina Herasymiuk | UKR | 2003 |
4 | Viktoria Sidlova | SVK | 2001 |
5 | Nora Midtsundstad | NOR | 2003 |
6 | Ayuka Kamoda | JPN | 2001 |
7 | Mani Cooper | GBR | 2003 |
8 | Karolina Sadvarova | CZE | 2003 |
9 | Delia Annamaria Folea | ROU | 2004 |
10 | Jiajiao Ren | CHN | 2001 |
11 | Abigail Strate | CAN | 2001 |
12 | Esmeralda Gobozova | GEO | 2003 |
13 | Alexandria Loutitt | CAN | 2004 |
14 | Birun Shao | CHN | 2003 |
15 | Giada Tomaselli | ITA | 2003 |
16 | Andreea Diana Trambitas | ROU | 2000 |
17 | Liangyao Wang | CHN | 2003 |
18 | Nicole Maurer | CAN | 2000 |
19 | Wiktoria Przybyła | POL | 2004 |
20 | Julia Tervahartiala | FIN | 2002 |
21 | Martina Ambrosi | ITA | 2001 |
22 | Paige Jones | USA | 2002 |
23 | Jillian Highfill | USA | 2004 |
24 | Nicole Konderla | POL | 2001 |
25 | Fangyu Zhou | CHN | 2003 |
26 | Annika Belshaw | USA | 2002 |
27 | Anna Hoffmann | USA | 2000 |
28 | Veronika Jencova | CZE | 2004 |
29 | Frida Westman | SWE | 2001 |
30 | Tetiana Pylypchuk | UKR | 2004 |
31 | Lara Logar | SLO | 2003 |
32 | Karoline Skatvedt | NOR | 2000 |
33 | Anna Twardosz | POL | 2001 |
34 | Vanessa Moharitsch | AUT | 2002 |
35 | Jerneja Repinc Zupancic | SLO | 2002 |
36 | Eirin Maria Kvandal | NOR | 2001 |
37 | Josephin Laue | GER | 2001 |
38 | Michelle Goebel | GER | 2004 |
39 | Jessica Malsiner | ITA | 2002 |
40 | Valentina Sderzhikova | KAZ | 2001 |
41 | Julia Muehlbacher | AUT | 2004 |
42 | Kristina Prokopieva | RUS | 2000 |
43 | Pia Lilian Kuebler | GER | 2002 |
44 | Machiko Kubota | JPN | 2003 |
45 | Astrid Norstedt | SWE | 2001 |
46 | Klara Ulrichova | CZE | 2004 |
47 | Thea Minyan Bjoerseth | NOR | 2003 |
48 | Stepanka Ptackova | CZE | 2002 |
49 | Rio Seto | JPN | 2001 |
50 | Lucile Morat | FRA | 2001 |
51 | Irma Makhinia | RUS | 2002 |
52 | Jerneja Brecl | SLO | 2001 |
53 | Anna Shpyneva | RUS | 2002 |
54 | Kinga Rajda | POL | 2000 |
55 | Josephine Pagnier | FRA | 2002 |
56 | Katra Komar | SLO | 2001 |
57 | Selina Freitag | GER | 2001 |
58 | Lisa Eder | AUT | 2001 |
59 | Lidiia Iakovleva | RUS | 2001 |
60 | Lara Malsiner | ITA | 2000 |
61 | Marita Kramer | AUT | 2001 |
Składy kadr:
- Austria: Vanessa Moharitsch, Julia Muehlbacher, Lisa Eder, Marita Kramer
- Chiny: Jiajiao Ren, Birun Shao, Liangyao Wang, Fangyu Zhou
- Finlandia: Annamaija Oinas, Julia Tervahartiala
- Francja: Josephine Pagnier, Lucile Morat
- Gruzja: Esmeralda Gobozova
- Japonia: Riko Sakurai, Ayuka Kamoda, Machiko Kubota, Rio Seto
- Kanada: Abigail Strate, Alexandria Loutitt, Nicole Maurer
- Kazachstan: Valentina Sderzhikova
- Niemcy: Josephin Laue, Michelle Goebel, Pia Lilian Kuebler, Selina Freitag
- Norwegia: Nora Midtsundstad, Karoline Skatvedt, Eirin Maria Kvandal, Thea Minyan Bjoerseth
- Polska: Wiktoria Przybyła, Nicole Konderla, Anna Twardosz, Kinga Rajda
- Rosja: Kristina Prokopieva, Irma Makhinia, Anna Shpyneva, Lidiia Iakovleva
- Rumunia: Delia Annamaria Folea, Andrea Diana Trambitas
- Słowacja: Viktoria Sidlova
- Słowenia: Lara Logar, Jerneja Repinc Zupancic, Jerneja Brecl, Katra Komar
- Stany Zjednoczone: Paige Jones, Jillian Highfill, Annika Belshaw, Anna Hoffmann
- Szwecja: Frida Westman, Astrid Norstedt
- Ukraina: Vitalina Herasymiuk, Tetiana Pylypchuk
- Wielka Brytania: Mani Cooper
- Włochy: Giada Tomaselli, Martina Ambrosi, Jessica Malsiner, Lara Malsiner
Tekstowa relacja LIVE (FIS):
Informacje z naszego Twittera:
informacja własna