You are currently viewing Roman Koudelka po raz drugi został ojcem!
Roman Koudelka (fot. Julia Piątkowska)

Roman Koudelka po raz drugi został ojcem!

Mimo, że miniony sezon był dla czeskich skoków narciarskich pasmem niepowodzeń, lider tamtejszej kadry tuż po zakończeniu zimy jest z pewnością jedną z najszczęśliwszych osób na świecie. Roman Koudelka po raz drugi został ojcem. Dzisiaj na świat przyszedł jego syn, Adam.

 

O dobrych wieściach Czech poinformował za pośrednictwem Instagrama. 30-letni Koudelka doczekał się dzisiaj drugiego potomka. Jego syn, Adam, przyszedł na świat właśnie czwartkowego poranka. – Adam Koudelka, 51 cm i 3790 g. Dzisiaj o 6:38. Wszystko jest w porządku – poinformował skoczek, cytowany przez czeskie media.

W związku z tym, że po zakończeniu sezonu w czasach pandemii koronawirusa, zawodnik z Łomicy nad Popelkou przechodzi obowiązkową kwarantannę (która potrwa dla niego do soboty), nie mógł towarzyszyć żonie Andrei podczas porodu. - Mój tata zawiózł moją żonę do szpitala - powiedział Koudelka.

 

 

Przypomnijmy, że w sierpniu 2016 roku, 27-letni wówczas skoczek cieszył się z przyjścia na świat swojego pierworodnego, Karela. Co ciekawe, w trakcie trwającego wówczas cyklu Letniego Grand Prix, czołowy zawodnik naszych południowych sąsiadów nosił imponującą brodę, którą zamierzał zgolić dopiero po narodzinach pierwszego syna.

Jak się okazuje, jego drugi syn, Adam, który dziś pojawił się na świecie, dodał Romanowi Koudelce animuszu. Mimo, że miniony sezon nie był dla niego najbardziej pomyślny (zajął 26. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata) i po jego zakończeniu sam przyznawał, że nie czuje motywacji, teraz wydaje się, że wstąpiły w niego dodatkowe pokłady energii. - Znowu czuję, że lubię ten sport i jestem szczęśliwy, że mogę skakać na nartach. Mam ochotę na treningi i to jest ważne - ocenił czeski zawodnik mający w swoim dorobku pięć pucharowych zwycięstw i jedenaście podiów.

 

źródło: Instagram / Sport.cz

 

Dodaj komentarz