You are currently viewing Robert Johansson został ojcem!
Robert Johansson, fot. Adrian Kyć

Robert Johansson został ojcem!

Pomimo niełatwego czasu pandemii, nie brakuje w nim wiadomości i chwil tych zdecydowanie bardziej radosnych. Norweski skoczek narciarski Robert Johansson poinformował, że w środę został ojcem. Medaliście olimpijskiemu z Pjongczangu urodziła się córka, która otrzymała imię Olympia.

 

Jak czytamy na profilu norweskiego skoczka na Instagramie, córeczka ma na imię Olympia i przyszła na świat w środę. "25.08.2020 o 06:30 nasza droga Olympia przyszła na świat. Jestem niesamowicie dumny i pod wrażeniem Marlene Messel, podziwiam, jaka jesteś silna" - napisał zawodnik z Lillehammer.

Od razu z gratulacjami ruszyli koledzy Johanssona ze skoczni. Wśród nich znaleźli się m.in. Gregor Schlierenzauer, Kamil Stoch, Killian Peier, czy Sven Hannawald.

Po raz pierwszy o tym, że sympatyczny "wąsacz" doczeka się potomka dowiedzieliśmy się na początku kwietnia, kiedy to 30-letni skoczek dodał zdjęcie niemowlęcych śpioszków, razem z widocznym zdjęciem USG. Od tego momentu było wiadomo „co się święci”. Przeglądając profil skoczka i jego dziewczyny, Marlene Messel widać było atmosferę radosnego wyczekiwania.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

Sylwetki Roberta Johanssona jest doskonale znana kibicom narciarstwa klasycznego. Norweg jest trzykrotnym medalistą olimpijskim z 2018 roku z Pjongczangu (dwa razy brąz indywidualnie i złoto z drużyną), a także drużynowym mistrzem świata w lotach z tego samego roku z Oberstdorfu. Podopieczny Aleksandra Stoeckla po za tym dziewięć razy stawał na podium zawodów Pucharu Świata, wygrywając jednocześnie dwa konkursy. Wsławił się też rekordem świata w długości lotu (252 metry) osiągniętym w 2017 roku w Vikersund.

Jak narodzenie dziecka wpłynie na dalszą karierę Roberta Johanssona? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero zimą, ponieważ w zawodach Letniego Grand Prix w Wiśle, Norwega zabrakło. My natomiast świeżo upieczonym rodzicom składamy serdeczne gratulacje, życzymy cierpliwości i nadal olimpijskiej formy, która w najbliższym czasie z pewnością się przyda.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Robert Johansson (@rbrt_johansson)

 

Łukasz Serba,
źródło: Instagram / informacja własna

 

Dodaj komentarz