You are currently viewing Wygraj pełną wersję gry Deluxe Ski Jump 4! Nowe skocznie już niebawem [WIDEO]
Deluxe Ski Jump 4 (fot. Mediamond.fi)

Wygraj pełną wersję gry Deluxe Ski Jump 4! Nowe skocznie już niebawem [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się nie tylko inauguracja zimowego Pucharu Świata, ale także nowa odsłona kultowego symulatora skoków narciarskich Deluxe Ski Jump 4. W najnowszej wersji, która powstanie dzięki pracy grupy Gorisek Brothers będziemy mogli poskakać na wielu nowych obiektach, jak choćby tych znanych z zawodów DSJ 2, czy też zupełnie nowych jak futurystyczna skocznia HS-375 w Rzeszowie. Także i Wy możecie na nich polatać!

 

Jak już informowaliśmy, nowa odsłona gry DSJ4 ma ujrzeć światło dzienne już 13 listopada. Zgodnie z zapowiedziami twórców nowego rozdania, a także Jussi Koskeli, twórcy pierwotnej wersji symulatora, fani serii będą mieli możliwość poskakania na zupełnie nowych skoczniach. Wśród tworzonych obiektów znajdą się nie tylko te znane z prawdziwych międzynarodowych zawodów FIS (jak choćby skocznie w Vikersund czy Oslo), ale także fikcyjne, od najmniejszych kilkunastometrowych, po imponujące mamuty, na których możliwe będzie osiąganie nawet 400 metrowych odległości.

Wraz z pierwszym filmem wideo w serwisie YouTube, który zamieściła grupa Gorisek Brothers 12 października, nadzieje fanów na kontynuację legendarnej serii odżyły. W kolejnych tygodniach publikowane były kolejne filmy, na których mogliśmy poznać kolejne skocznie, o które wielu prosiło (i jak wiadomo, każdy potrzebował). Zgodnie z informacjami, które uzyskaliśmy, nowe obiekty będą mogli tworzyć także sami fani skoków odpowiednio biegli w kwestiach informatycznych.

Z okazji zbliżającej się premiery nowej odsłony Deluxe Ski Jump 4 także i my mamy dla Was niespodziankę przygotowaną wspólnie z Jussim Koskelą, twórcą kultowego symulatora. Będą to trzy klucze rejestracyjne do pełnej wersji gry!

Co musicie zrobić, aby je zdobyć? Wystarczy, że napiszecie na jakiej skoczni chcielibyście poskakać najbardziej. Może to być prawdziwy, ale też zupełnie fikcyjny obiekt. Napiszcie jego wymiary, krótki opis, a także to, dlaczego wybralibyście właśnie tę skocznię. Tak jak w DSJ4, ogranicza Was tylko własna wyobraźnia. My wybierzemy trzy najbardziej kreatywne, humorystyczne odpowiedzi i zwycięzców, którzy otrzymają od nas klucze rejestracyjne do pełnej wersji gry. Na Wasze pomysły czekamy na naszych stronach na Facebooku, Instagramie i Twitterze. W każdym z tych miejsc wygra jedna z osób. Zabawę zaczynamy już dziś (9 listopada) o godzinie 20:45, a kończymy w piątek (13 listopada) o godzinie 19:00. Jeszcze tego samego dnia poinformujemy, które propozycje okażą się zwycięskie. Do dzieła!

Wygraj klucz DSJ4 na naszym Facebooku >>>

Wygraj klucz DSJ4 na naszym Instagramie >>>

Wygraj klucz DSJ4 na naszym Twitterze >>>

Wracając jeszcze do imponujących planów grupy Gorisek Brothers… Wizualizacje których skoczni już ukazały się na ich kanale w serwisie YouTube? Do tej pory mogliśmy zobaczyć m.in. skocznie w Oslo, Oberstdorfie, Harrachovie, Vikersund, nową Letalnicę w Planicy, a także znacznie mniejsze obiekty usytuowane w… Rzeszowie i Trzebośnicy. W kolejnych tygodniach twórcy odkrywali kolejne nowości. Wśród nich znalazły się skocznie w Einsiedeln (HS-77 i HS-117), Lwowie (HS-142), Kuopio (HS-100), Rasnovie (HS-97), a także znane z wersji DSJ2 obiekty w Anglii (K-50), Słowacji (K-110) i Australii (K-240). Prawdziwym hitem będzie z pewnością siedem skoczni w Rzeszowie usytuowanych w dzielnicy Matysówka. W skład kompleksu będą wchodzi obiekty K-22, K-43, HS-77, HS-104, HS-150, HS-250 oraz ogromny HS-375. Kto już nie może się doczekać?

 

 

redakcja SkokiPolska

 

Dodaj komentarz