You are currently viewing Wylicytuj plastron z autografami polskich skoczków dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
Możecie wylicytować plastron z autografami polskich skoczków w szczytnym celu

Wylicytuj plastron z autografami polskich skoczków dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Już 31 stycznia odbędzie się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Także redakcja SkokiPolska.pl po raz kolejny włączy się do pomocy potrzebującym i razem z reprezentantem polskiej kadry Jakubem Wolnym przekazujemy na aukcję charytatywną unikatowy plastron z zawodów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt z autografami czołowych reprezentantów Polski.

 

Corocznie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla potrzebujących i wspomaga najpilniejsze cele w polskiej służbie zdrowia. Tym razem finał będzie szczególny, ponieważ jego kulminacja odbędzie się w czasach pandemii koronawirusa, która tak mocno naznaczyła naszą codzienność i była powodem trudnych chwil w wielu rodzinach. Nie oznacza to jednak, że potrzebujących nie ma również na innych polach. Tegoroczna zbiórka będzie dedykowana oddziałom dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Także i Wy możecie się włączyć do pomocy w ramach 29. finału WOŚP. My przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego. Jakub Wolny przekazał nam plastron, w którym podczas pucharowych zawodów w Titisee-Neustadt po raz pierwszy od prawie dwóch lat wskoczył do czołowej dziesiątki (zajął 9. miejsce). Niech i ta charytatywna aukcja była dla wszystkich strzałem w dziesiątkę! Dodajmy, że na plastronie obok Kuby, podpisali się także skoczkowie polskiej kadry narodowej - Dawid Kubacki, Klemens Murańka, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Paweł Wąsek oraz Piotr Żyła. To pamiątka jedyna w swoim rodzaju, a wylicytować ją możecie w szczytnym celu. Licytacja potrwa do 14 lutego, więc mamy nadzieję, że uda się zebrać pokaźną sumę, która wesprze potrzebujących.

Licytacja plastronu (numeru startowego) z autografami polskich skoczków dla WOŚP >>>

 

plastron WOSP2021 2 682x1024 - Wylicytuj plastron z autografami polskich skoczków dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

 

redakcja SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz