You are currently viewing Dziękujemy za sezon 2020/2021 i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Dziękujemy za sezon 2020/2021 i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Drodzy fani skoków narciarskich! Życzymy Wam pełnych nadziei Świąt Wielkanocnych. Dziękujemy też za niesamowity, pełen skrajnych emocji sezon.

 

Cieszymy się, że byliście z nami i z tego, że mogliśmy Wam przekazywać świeże informacje ze skokowego świata, wyniki, wyjątkowe fotografie i rozmowy z zawodnikami, nie tylko tymi z pierwszych stron gazet. Mamy nadzieję, że nadal będziecie z nami i także dzięki Wam będziemy się mogli rozwijać, bo to co robimy, robimy dla Wa‍s.

Chcemy złożyć Wam serdeczne życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Niech będą przede wszystkim zdrowe i wolne od codziennych trosk, szczególnie w tych trudnych czasach. Abyście mogli złapać wytchnienie od pędzącego świata i uwierzyli w lepsze jutro z nadzieją! My z kolei życzymy sobie, abyśmy mogli spotkać Was już w nowym sezonie 2021/2022, nie tylko odwiedzających nasz portal, ale też kibicujących na skoczniach całego świata. Miejmy nadzieję, że już niebawem, bezpieczni, będziemy mogli razem przeżywać wielkie sportowe święta!

Tymczasem my ruszamy dalej do działania, bo jak mawiał jeden klasyk, „sezon trwa cały rok”…

 

ze sportowymi pozdrowieniami,
redakcja SkokiPolska.pl

 

Dodaj komentarz