You are currently viewing Wokół Skoczni #96: Kot z synem, Hölzl z mężem i Żyła człowiekiem wielu talentów [WIDEO]
Maciej Kot (fot. Julia Piątkowska)

Wokół Skoczni #96: Kot z synem, Hölzl z mężem i Żyła człowiekiem wielu talentów [WIDEO]

Wszystkim, którzy uważają, że w skokach narciarskich trwa „sezon ogórkowy” chcemy przekazać, że jest inaczej. Co prawda trwa oczekiwanie na kolejne zmagania na skoczniach, jednak u naszych i Waszych ulubieńców dzieje się naprawdę sporo. Sprawdźcie to w kolejnym wydaniu podsumowania „Wokół Skoczni”!

 

Stoch w biurze

W każdej dziedzinie, zanim pojawią się wielkie sukcesy, potrzebna jest ciężka praca. Nie inaczej jest w skokach narciarskich. Polscy kadrowicze już ciężko trenują, aby latem i zimą być w grze o najwyższe lokaty. I trzeba przyznać, że ich „biuro” jest wyjątkowe.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 

Kot ojcem Filipa

Dodatkowe (poza treningowymi) obowiązki, z pewnością będą towarzyszyć Maciejowi Kotowi. Polski skoczek wraz z żoną Agnieszką doczekali się narodzić synka, Filipa. Świeżo upieczonym rodzicom gratulujemy serdecznie i życzymy przespanych nocy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Maciej Kot (@maciejkot)

 

Kaliniczenko ojcem

Podobne emocje towarzyszyły niedawno liderowi reprezentacji Ukrainy. Witalij Kaliniczenko razem z małżonką przywitali na świecie swoją córeczkę. Młodym rodzicom zza naszej wschodniej granicy również serdecznie gratulujemy!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Vitaliy Kalinichenko (@kalinichenko_vitaliy)

 

Państwo Skrobotowie

Na ważny krok we wspólnym życiu zdecydowali się też serwismen polskiej kadry skoczków Kacper Skrobot, oraz jego narzeczona Aneta. Państwu Skrobotom z Podhala życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kacper Skrobot (@kacperskrobot)

 

Chiara Kreuzer (Hölzl)

Na taki sam krok zdecydowała się znakomita skoczkini narciarska, Chiara Hölzl. 23-letnia Austriaczka świętowała wyjście za mąż w malowniczym, górskim Mühlbach am Hochkönig. Druga zawodniczka Pucharu Świata sprzed dwóch sezonów przyjęła już nazwisko swojego męża Philippa – Kreuzer.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Chiara Hölzl (@chiara_kreuzer)

 

Rocznica Schiffnerów

Wspomnienie ślubnych emocji również u Państwa Schiffnerów. Austriacki zawodnik wspomniał jeden z najważniejszych dni swojego życia podczas pierwszej rocznicy ślubu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Markus Schiffner (@markus_schiffner)

 

Takeuchi z synem śladami przodków

Przyjemne z pożytecznym połączył Taku Takeuchi. Doświadczony japoński skoczek wybrał się ze swoim synkiem w podróż śladami przodków. Całość udokumentował na klimatycznych fotografiach, na których nalazło się miejsce także dla skoczni. Uda Wam się je dostrzec i rozpoznać?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez 𝗧𝗮𝗸𝘂 𝗧𝗮𝗸𝗲𝘂𝗰𝗵𝗶 (@taqtakeuchi)

 

Lussi absolwentką

Łączenie edukacji i sportu nigdy nie jest łatwym zadaniem. Codzienne treningi i nauka były jednak codzienną rutyną Niny Lussi, które ostatnie kilka lat nie tylko startowała w międzynarodowych zawodach, ale też uczyła się na Uniwersytecie Utah w Salt Lake City. Teraz Amerykanka jako absolwentka uczelni, pochwaliła się szczęśliwym zakończeniem tego etapu w swoim życiu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nina M. Lussi (@ninalussi)

 

Żyła śpiewa

Nowe talenty można w sobie odkrywać w bardzo różnym wieku. Wiedzieliśmy już, że jednym z hobby Piotra Żyły jest gra na gitarze. Ostatnio polski skoczek dał jednak próbkę swoich możliwości wokalnych. Jak je oceniacie? 😉 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr Żyła (@piotr_zyla_official)

 

Żyła Turbokozakiem

Mamy jednak wrażenie, że zdecydowanie lepiej od śpiewania, wychodzi Piotrowi Żyle… gra w piłkę nożną. Swoje piłkarskie umiejętności mistrz świata w skokach narciarskich zaprezentował w ostatnim odcinku „Turbokozaka”. Cały odcinek obejrzycie TUTAJ >>>

 

Ursa skok

W okresie wiosenno-letnim, zawodnicy starają się urozmaicać swój trening, aby nie popaść w nadmierną rutynę. Z takiego założenia wyszła też Ursa Bogataj, która podjęła się dość nietypowego ćwiczenia lądowania telemarkiem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Urša Bogataj (@ursabogataj)

 

Pointner szusuje

Z aktywności fizycznej nie rezygnuje też Alexander Pointner. Były trener kojarzony ze złotą erą austriackich skoków narciarskich, tym razem pochwalił się szusowaniem na nartach na Lodowcu Stubai, który jako znany ośrodek narciarski oferuje narciarskie atrakcje nawet do okresu letniego.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Alexander Pointner (@alexander.pointner)

 

Poczuć się jak skoczkowie w Planicy...

Jeśli i Wy łakniecie wyjątkowych wrażeń, musicie się wybrać... do Planicy. I to latem. Właśnie tam, na słynnej Letalnicy będziecie mogli się poczuć (prawie) jak skoczkowie szybujący poza granicę 250 metra. Wszystko dzięki tzw. "tyrolce" której start jest umiejscowiony na szczycie skoczni, a finisz na samym dole zeskoku. Rozrywka tylko dla najodważniejszych!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Planica Nordic Center,Slovenia (@planica_nordic_center)

 

Skrzydlata Seyfarth 

Aktywnie czas spędza także bohaterka marcowej odsłony niemieckiego magazynu Playboy, Juliane Seyfarth. Niemka będąc oczywiście przede wszystkim utytułowaną skoczkinią narciarską, kontynuuje jednak swoją przygodę z modelingiem. I co więcej, widać, że lubi łączyć te dwie pasje. Okazuje się, że zdjęcie z poniższej sesji fotograficznej znalazło się na jej nowych kartkach z autografami. Chętnych z pewnością nie zabraknie!

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JULIANE SEYFARTH (@juliane_seyfarth)

 

zebrał Bartosz Leja,
źródło: Instagram / YouTube

 

Dodaj komentarz