You are currently viewing Otwarcie galerii trofeów Kamila Stocha już 11 lipca!
Kamil Stoch (fot. BoBo / OC Planica)

Otwarcie galerii trofeów Kamila Stocha już 11 lipca!

Długo zapowiadana przez Kamila Stocha galeria otworzy się już 11 lipca. Wszystkie trofea skoczka, w tym między innymi dwie Kryształowe Kule i trzy złote medale olimpijskie będzie można oglądać w Zakopanem.

 

Galeria trofeów Kamila Stocha, podobnie jak jego oficjalny sklep będzie nosiła nazwę „Kamiland”. Na wystawie będzie można zobaczyć prawie pół tysiąca różnych eksponatów, w tym między innymi te najważniejsze, czyli trzy złote medale olimpijskie, dwie Kryształowe Kule i trzy Złote Orły za zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. W galerii nie zabraknie również miejsca dla innych medali czy pucharów, które w trakcie swojej kariery zdobył 34-letni skoczek z Zębu. – Sam będę Waszym przewodnikiem i w przekazach audiowizualnych opowiem o najciekawszych momentach mojej sportowej kariery – czytamy na instagramie Kamila Stocha.

Na wszystkich kibiców Kamila Stocha czeka aż siedem pomieszczeń, które mają chronologicznie opowiadać historię jego sportowej kariery. Jedno z pomieszczeń dedykowane jest największym fanom skoków narciarskich, którzy chcą poznać sport od podszewki. – Narty skoczka, narzędzia do ich serwisowania, kombinezony, a nawet igelit – wszystko na wyciągnięcie ręki – zdradza we wpisie trzykrotny zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni.

Otwarcie galerii nastąpi 11 lipca, a odwiedzać ją będzie można codziennie od godziny 10 do 18. „Kamiland” będzie się znajdować na ul. K. Przerwy – Tetmajera 6 w Zakopanem.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Kamil Stoch (@kamilstochofficial)

 

Weronika Brodowska,
źródło : Instagram

Dodaj komentarz