You are currently viewing Humor za progiem #6: Tańczący Kuba Kot, Król Kamil i olimpijskie decyzje
Paweł Wąsek (fot. Julia Piątkowska)

Humor za progiem #6: Tańczący Kuba Kot, Król Kamil i olimpijskie decyzje

Jeden z bardziej wyczekiwanych weekendów w Pucharze Świata już za nami! Zmagania na Wielkiej Krokwi tradycyjnie dostarczyły sporą dawkę emocji, a w tym roku dodatkowo zostały podjęte kluczowe decyzje odnośnie Igrzysk Olimpijskich. Specjalnie dla Was szybki przegląd humoru za progiem!

 

Tuż przed rozpoczęciem zmagań w Zakopanem miało miejsce sporo niejasnych sytuacji spowodowanych niejednoznacznymi wynikami testów na obecność koronawirusa.

 

Atmosfera na skoczni w Zakopanem jak co roku była niesamowita. Zabawie dał się ponieść również występujący w roli eksperta Eurosportu Jakub Kot. 

 

Umiejętności taneczne są z pewnością dziedziczne w rodzinie Kotów.

 

Tradycyjna prezentacja zespołów przed konkursami drużynowymi zawsze stanowi jedną z zabawniejszych części całego widowiska.

 

Tym razem Mika Jukkara doszukał się nieprawidłowości u Johanna Andre Forfanga, co mogło oznaczać wyłącznie dyskwalifikację.

 

Paweł Wąsek swoją świetną postawą wywalczył sobie miejsce w kadrze na zbliżające się wielkimi korkami Igrzyska Olimpijskie, pokonując przy tym pozostałych, bardziej doświadczonych kolegów z reprezentacji.

 

Z kolei Stefan Hula rzutem na taśmę zdobył ostatnie wolne miejsce na Pekin.

 

Lata mijają, a na Igrzyskach Olimpijskich wciąż te same twarze.

 

A Piotr Żyła już po raz kolejny obchodził swoje urodziny podczas zawodów Pucharu Świata. Goście licznie odpowiedzieli na zaproszenie.

 

Czy Polacy przełamią się jeszcze w tym sezonie? PZN gorąco w to wierzy… 

 

Kontuzjowany Kamil Stoch chwycił kibiców za serca. Mimo kontuzji pojawił się  na konkursach w Zakopanem, aby przywitać się z publicznością.

 

zebrała Anna Fergisz
źródło: Twitter 

Dodaj komentarz