You are currently viewing FIS Cup Pań Zakopane: 46 skoczkiń zgłoszonych do zmagań na Średniej Krokwi [LISTA STARTOWA]
(fot. Anna Karczewska)

FIS Cup Pań Zakopane: 46 skoczkiń zgłoszonych do zmagań na Średniej Krokwi [LISTA STARTOWA]

Półtora miesiąca czekały skoczkinie na kolejne zawody cyklu FIS Cup. Po grudniowych konkursach w szwajcarskim Kanderstegu, trzecioligowe zmagania kobiet zawitały na Średnią Krokiew (K-95 / HS-105) w Zakopanem. Do rywalizacji w stolicy polskich Tatr zgłoszonych zostało 46 skoczkiń z 11 krajów, w tym 9 reprezentantek Polski.

 

Program zawodów (transmisje):

  • 29 stycznia 2022 r. (sobota):
    • 8:45 – oficjalny trening,
    • 10:45 – konkurs indywidualny (TVP Sport).
  • 30 stycznia 2022 r. (niedziela):
    • 9:15 – seria próbna,
    • 10:15 – konkurs indywidualny (TVP Sport).

Tekstowa relacja LIVE jest dostępna TUTAJ >>>

 

Lista startowa sobotniego konkursu kobiet:

BIB zawodniczka rocznik kraj miejsce w FC 2021/22
1 Klara Lebelt 2005 GER
2 Sophie Sorschag 1998 AUT
3 Joanna Szwab 1997 POL
4 Alessia Mitu-Cosca 2004 ROU
5 Jolana Hradilova 2004 CZE
6 Joanna Kil 2000 POL
7 Delia Anamaria Folea 2004 ROU
8 Maja Vtic 1988 SLO
9 Maike Tyralla 2002 GER
10 Anna Twardosz 2001 POL
11 Christina Feicht 2006 GER
12 Stepanka Ptackova 2002 CZE
13 Sahra Schuller 2004 AUT
14 Zuzanna Rapacz 2006 POL
15 Katrina Pirnovar 2006 SLO
16 Nika Krasovic 2005 SLO 102.
17 Annemarii Bendi 2001 EST 101.
18 Tamara Mesikova 2006 SVK 95.
19 Maria Daria Chindris 2003 ROU 94.
20 Sara Tajner 2006 POL 92.
21 Paulina Cieślar 2002 POL 90.
22 Katra Komar 2001 SLO 81.
23 Pola Bełtowska 2006 POL 81.
24 Sophie Kothbauer 2003 AUT 77.
25 Natalia Słowik 2005 POL 76.
26 Kamila Karpiel 2001 POL 74.
27 Jerica Jesenko 2005 SLO 69.
28 Andreea Diana Trambitas 2000 ROU 67.
29 Nika Vetrih 2003 SLO 64.
30 Taja Bodlaj 2006 SLO 62.
31 Julia Tervahartiala 2002 FIN 57.
32 Anna-Fay Scharfenberg 2006 GER 38.
33 Michelle Goebel 2004 GER 34.
34 Vanessa Moharitsch 2002 AUT 32.
35 Noelia Vuerich 2006 ITA 25.
36 Martina Zanitzer 2005 ITA 24.
37 Lia Boehme 2005 GER 20.
38 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 17.
39 Josephin Laue 2001 GER 16.
40 Emely Torazza 2004 SUI 13.
41 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 12.
42 Lara Malsiner 2000 ITA 9.
43 Hannah Wiegele 2001 AUT 6.
44 Martina Ambrosi 2001 ITA 4.
45 Sina Arnet 2005 SUI 3.
46 Julia Muehlbacher 2004 AUT 1.

 

Składy kadr:

  • Austria: Sophie Kothbauer, Vanessa Moharitsch, Julia Muehlbacher, Sahra Schuller, Sophie Sorschag, Hannah Wiegele.
  • Czechy: Jolana Hradilova, Stepanka Ptackova.
  • Estonia: Annemarii Bendi.
  • Finlandia: Julia Tervahartiala.
  • Niemcy: Lia Boehme, Christina Feicht, Michelle Goebel, Pia Lilian Kuebler, Josephin Laue, Klara Lebelt, Anna-Fay Scharfenberg, Maike Tyralla.
  • Polska: Pola Bełtowska, Paulina Cieślar, Kamila Karpiel, Joanna Kil, Zuzanna Rapacz, Natalia Słowik, Joanna Szwab, Sara Tajner, Anna Twardosz.
  • Rumunia: Maria Daria Chindris, Delia Anamaria Folea, Alessia Mitu-Cosca, Andreea Diana Trambitas.
  • Słowacja: Tamara Mesikova.
  • Słowenia: Taja Bodlaj, Jerica Jesenko, Katra Komar, Nika Krasovic, Katrina Pirnovar, Jerneja Repinc Zupancic, Nika Vetrih, Maja Vtic.
  • Szwajcaria: Sina Arnet, Emely Torazza.
  • Włochy: Martina Ambrosi, Lara Malsiner, Noelia Vuerich, Martina Zanitzer.

 

Bartosz Leja,
informacja własna

 

Dodaj komentarz