You are currently viewing „Za Punktem K”. Nowa książka (nie tylko) o skokach narciarskich, czyli co dzieje się poza skocznią?

„Za Punktem K”. Nowa książka (nie tylko) o skokach narciarskich, czyli co dzieje się poza skocznią?

Książka „Za punktem K” autorstwa Natalii Żaczek i Jakuba Radomskiego jest już dostępna w sprzedaży. To zbiór wywiadów, w których ludzie ze świata polskich, ale też zagranicznych skoków narciarskich szczerze opowiadają o swoim życiu. Nie tylko tym, które znamy ze skoczni. Już w piątek (28 października) w Warszawie odbędzie się spotkanie z autorami tej książkowej pozycji. Szczegóły znajdziecie poniżej. Serdecznie zapraszamy!

 

„Z zawodnikami wciąż aktywnymi, jak i tymi, którzy od lat są na emeryturze, trenerami, prezesem Polskiego Związku Narciarskiego czy honorowym prezesem rozmawiamy o tym, co dzieje się już po przekroczeniu punktu K. Czy to po znakomitym skoku, zakończonym daleko za nim, czy też tym dużo gorszym, który swój finisz miał jeszcze na buli. Opowiadają o odczuciach, które towarzyszyły im przy okazji największych sukcesów, ale też gdy doznawali najbardziej rozczarowujących porażek. Te emocje sięgają w końcu dużo dalej niż wspomniana czerwona linia. Niemal każdy z naszych rozmówców znajduje się obecnie na innym etapie życia i kariery, ale łączy ich jedno – wszyscy pokonali trudną drogę, która pozwoliła im uczestniczyć w niełatwym wyzwaniu, jakim jest sport na najwyższym poziomie.
 
Dlaczego pokój członków sztabu Adama Małysza po jego triumfie w Turnieju Czterech Skoczni przypominał miejsce rzeźni? Jakie zachowanie dziennikarza zdenerwowało Dawida Kubackiego? Co skoczkowie narciarscy mogą wynieść ze spotkania z… osłami? Co sprawiło, że Andrzej Stękała musiał pójść do normalnej pracy i chciał kończyć ze skokami? Kiedy Sven Hannawald czuł się nierozumiany, co dała mu terapia i czy wciąż jest perfekcjonistą? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w książce”.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez SkokiPolska.pl (@skokipolska)

 

materiały prasowe wydawcy

 

Dodaj komentarz