You are currently viewing PolSKI Turniej (PŚ) Zakopane: Michael Hayböck górą w serii próbnej, Paweł Wąsek dziesiąty
Michael Hayböck (fot. Bartosz Leja)

PolSKI Turniej (PŚ) Zakopane: Michael Hayböck górą w serii próbnej, Paweł Wąsek dziesiąty

Michael Hayböck po skoku na odległość 134,5 metra wygrał serię próbną przed konkursem indywidualnym w Zakopanem. Najlepszy z Polaków, Paweł Wąsek, był dziesiąty.

 

Start konkursu o godzinie 16:00. 

Wyniki serii próbnej:

  zawodnik kraj belka wiatr odległość punkty
1 Michael Hayboeck AUT 19 -1,43 134,5 m 100,3
2 Ren Nikaido JPN 19 -1,43 133,0 m 97,6
3 Johann Andre Forfang NOR 19 -1,45 132,5 m 97,0
4 Stephan Embacher AUT 19 -1,27 133,5 m 95,9
5 Anze Lanisek SLO 19 -1,29 133,0 m 95,3
6 Jan Hoerl AUT 19 -1,15 134,0 m 94,8
7 Kristoffer Eriksen Sundal NOR 19 -1,42 131,5 m 94,7
8 Peter Prevc SLO 19 -1,36 131,5 m 93,7
9 Manuel Fettner AUT 19 -1,35 131,5 m 93,6
10 Paweł Wąsek POL 19 1,28 132,0 m 93,3
11 Marius Lindvik NOR 19 -1,42 130,5 m 92,9
12 Halvor Egner Granerud NOR 19 -1,25 131,5 m 91,9
13 Lovro Kos SLO 19 -1,35 130,5 m 91,8
14 Roman Koudelka CZE 19 -1,29 131,0 m 91,7
14 Aleksander Zniszczoł POL 19 -1,18 132,0 m 91,7
16 Karl Geiger GER 19 -1,23 131,0 m 90,7
17 Kamil Stoch POL 19 -1,28 130,5 m 90,6
18 Andreas Wellinger GER 19 -1,12 131,0 m 88,9
19 Piotr Żyła POL 19 -1,38 128,5 m 88,7
20 Domen Prevc SLO 19 -1,34 128,5 m 88,0
21 Dawid Kubacki POL 19 -1,27 129,0 m 87,8
22 Ryoyu Kobayashi JPN 19 -1,15 130,0 m 87,6
23 Philipp Raimund GER 19 -1,57 126,0 m 87,2
24 Clemens Aigner AUT 19 -1,43 127,0 m 86,8
25 Alex Insam ITA 19 -1,26 128,5 m 86,7
26 Junshiro Kobayashi JPN 19 -1,29 128,0 m 86,3
27 Constantin Schmid GER 19 -1,39 127,0 m 86,1
27 Pius Paschke GER 19 -1,28 128,0 m 86,1
29 Stephan Leyhe GER 19 -1,33 127,5 m 86,0
30 Maciej Kot POL 19 -1,52 125,5 m 85,5
31 Gregor Deschwanden SUI 19 -1,31 127,5 m 85,4
32 Daniel Andre Tande NOR 19 -1,24 127,5 m 84,6
33 Giovanni Bresadola ITA 19 -1,21 127,5 m 84,1
34 Tate Frantz USA 19 -1,22 127,0 m 83,4
35 Killian Peier SUI 19 -1,19 127,0 m 82,9
36 Sindre Ulven Joergensen NOR 19 -1,44 124,0 m 81,5
37 Klemens Murańka POL 19 -1,46 122,0 m 78,3
38 Antti Aalto FIN 19 -1,35 122,0 m 76,5
39 Vladimir Zografski BUL 19 -1,28 122,0 m 75,3
40 Andrew Urlaub USA 19 -1,30 120,5 m 73,0
41 Remo Imhof SUI 19 -1,30 120,0 m 72,1
42 Artti Aigro EST 19 -1,33 119,5 m 71,6
43 Simon Ammann SUI 19 -1,34 119,0 m 70,9
44 Andrzej Stękała POL 19 -1,32 118,5 m 69,7
45 Fatih Arda Ipcioglu TUR 19 -1,51 116,5 m 69,2
46 Eetu Nousiainen FIN 19 -1,19 118,0 m 66,7
47 Yevhen Marusiak UKR 19 -1,30 116,5 m 65,8
DNS Kasperi Valto FIN       DNS
DNS Timi Zajc SLO       DNS
DNS Stefan Kraft AUT       DNS

 

 

Weronika Brodowska,
informacja własna

Dodaj komentarz