Terminarz Raw Air kobiet 2022:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
02.03.2022 r. (środa) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
prolog
wyniki >>>
Nika Kriznar SLO
02.03.2022 r. (środa) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
konkurs
wyniki >>>
Sara Takanashi JPN
03.03.2022 r. (czwartek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
prolog
wyniki >>>
Ursa Bogataj SLO
03.03.2022 r. (czwartek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
konkurs
wyniki >>>
Marita Kramer AUT
05.03.2022 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >>>
Nika Kriznar SLO
05.03.2022 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >>>
Silje Opseth NOR
06.03.2022 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >>>
Nika Kriznar SLO
06.03.2022 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >>>
Sara Takanashi JPN

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata starty
1 Nika Kriznar 2000 SLO 1592,7   8
2 Sara Takanashi 1996 JPN 1553,1 -39,6 8
3 Ursa Bogataj 1995 SLO 1546,0 -46,7 8
4 Marita Kramer 2001 AUT 1511,0 -81,7 8
5 Yuki Ito 1994 JPN 1406,9 -185,8 8
6 Silje Opseth 1999 NOR 1402,7 -190,0 8
7 Chiara Kreuzer 1997 AUT 1318,8 -273,9 8
8 Josephine Pagnier 2002 FRA 1298,5 -294,2 8
9 Jerneja Brecl 2001 SLO 1275,1 -317,6 8
10 Jacqueline Seifriedsberger 1991 AUT 1239,6 -353,1 8
11 Spela Rogelj 1994 SLO 1203,3 -389,4 8
12 Lisa Eder 2001 AUT 1200,7 -392,0 8
13 Thea Minyan Bjoerseth 2003 NOR 1200,5 -392,2 8
14 Frida Westman 2001 SWE 1168,0 -424,7 8
15 Abigail Strate 2001 CAN 1146,2 -446,5 8
16 Eva Pinkelnig 1988 AUT 1146,0 -446,7 8
17 Julia Clair 1994 FRA 1143,0 -449,7 8
18 Anna Odine Stroem 1998 NOR 1118,9 -473,8 8
19 Yuka Seto 1997 JPN 1107,6 -485,1 8
20 Katharina Althaus 1996 GER 1049,3 -543,4 6
21 Karolina Indrackova 1997 CZE 1029,2 -563,5 8
22 Kaori Iwabuchi 1993 JPN 1013,5 -579,2 7
23 Julia Kykkaenen 1994 FIN 968,1 -624,6 8
24 Selina Freitag 2001 GER 963,9 -628,8 8
25 Maja Vtic 1988 SLO 958,1 -634,6 8
26 Kinga Rajda 2000 POL 925,4 -667,3 8
27 Luisa Goerlich 1998 GER 909,0 -683,7 8
28 Jenny Rautionaho 1996 FIN 883,8 -708,9 8
29 Haruka Iwasa 1996 JPN 803,4 -789,3 8
30 Lara Malsiner 2000 ITA 717,7 -875,0 8
31 Katra Komar 2001 SLO 636,9 -955,8 8
32 Juliane Seyfarth 1990 GER 519,8 -1072,9 5
33 Josephin Laue 2001 GER 519,3 -1073,4 8
34 Natalie Eilers 1998 CAN 512,0 -1080,7 8
35 Nicole Konderla 2001 POL 426,1 -1166,6 8
36 Hannah Wiegele 2001 AUT 413,5 -1179,2 8
37 Astrid Norstedt 2001 SWE 355,1 -1237,6 7
38 Nicole Maurer 2000 CAN 277,8 -1314,9 8
39 Karoline Skatvedt 2000 NOR 159,7 -1433,0 3
40 Karoline Roestad 1995 NOR 120,6 -1472,1 3