Terminarz Raw Air mężczyzn 2022:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
02.03.2022 r. (środa) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
prolog
wyniki >>>
Johann Andre Forfang NOR
03.03.2022 r. (czwartek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
konkurs
wyniki >>>
Stefan Kraft AUT 
05.03.2022 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >>>
Kamil Stoch POL
05.03.2022 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >>>
Marius Lindvik NOR
06.03.2022 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >>>
Karl Geiger GER
06.03.2022 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >>>
Daniel Andre Tande NOR

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Stefan Kraft 1993 AUT 1203,3   6
2 Karl Geiger 1993 GER 1172,6 -30,7 6
3 Ryoyu Kobayashi 1996 JPN 1162,9 -40,4 6
4 Cene Prevc 1996 SLO 1154,7 -48,6 6
5 Markus Eisenbichler 1991 GER 1149,2 -54,1 6
6 Halvor Egner Granerud 1996 NOR 1132,9 -70,4 6
7 Robert Johansson 1990 NOR 1132,1 -71,2 6
8 Manuel Fettner 1985 AUT 1128,6 -74,7 6
9 Daniel Andre Tande 1994 NOR 1126,5 -76,8 6
10 Daniel Huber 1993 AUT 1122,4 -80,9 6
11 Anze Lanisek 1996 SLO 1120,3 -83,0 6
12 Kamil Stoch 1987 POL 1114,6 -88,7 6
13 Jan Hoerl 1998 AUT 1112,5 -90,8 6
14 Marius Lindvik 1998 NOR 1111,3 -92,0 6
15 Timi Zajc 2000 SLO 1106,2 -97,1 6
16 Piotr Żyła 1987 POL 1100,7 -102,6 6
17 Paweł Wąsek 1999 POL 1080,5 -122,8 6
18 Constantin Schmid 1999 GER 1080,2 -123,1 6
19 Ziga Jelar 1997 SLO 1048,8 -154,5 6
20 Yukiya Sato 1995 JPN 1020,6 -182,7 6
21 Dawid Kubacki 1990 POL 959,4 -243,9 6
22 Clemens Aigner 1993 AUT 958,4 -244,9 6
23 Severin Freund 1988 GER 944,8 -258,5 6
24 Gregor Deschwanden 1991 SUI 938,1 -265,2 6
25 Philipp Aschenwald 1995 AUT 932,3 -271,0 6
26 Lovro Kos 1999 SLO 929,9 -273,4 6
27 Keiichi Sato 1997 JPN 906,0 -297,3 6
28 Killian Peier 1995 SUI 888,0 -315,3 6
29 Andreas Wellinger 1995 GER 887,9 -315,4 6
30 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 800,9 -402,4 6
31 Fredrik Villumstad 1999 NOR 798,6 -404,7 6
32 Eetu Nousiainen 1997 FIN 787,6 -415,7 6
33 Daiki Ito 1985 JPN 781,2 -422,1 6
34 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 776,9 -426,4 6
35 Simon Ammann 1981 SUI 770,6 -432,7 6
36 Niko Kytosaho 1999 FIN 765,0 -438,3 6
37 Antti Aalto 1995 FIN 744,3 -459,0 6
38 Bendik Jakobsen Heggli 2001 NOR 661,9 -541,4 5
39 Johann Andre Forfang 1995 NOR 653,1 -550,2 5
40 Artti Aigro 1999 EST 638,5 -564,8 6
41 Stephan Leyhe 1992 GER 632,0 -571,3 5
42 Mackenzie Boyd-Clowes 1991 CAN 631,3 -572,0 5
43 Naoki Nakamura 1996 JPN 603,8 -599,5 6
44 Domen Prevc 1999 SLO 567,5 -635,8 4
45 Jakub Wolny 1995 POL 563,4 -639,9 4
46 Vladimir Zografski 1993 BUL 497,4 -705,9 5
47 Kacper Juroszek 2001 POL 490,7 -712,6 5
48 Alex Insam 1997 ITA 459,9 -743,4 5
49 Kevin Bickner 1996 USA 442,9 -760,4 5
50 Casey Larson 1998 USA 411,4 -791,9 4
51 Robin Pedersen 1996 NOR 401,6 -801,7 4
52 Viktor Polasek 1997 CZE 398,7 -804,6 5
53 Anze Semenic 1993 SLO 339,2 -864,1 4
54 Kevin Maltsev 2000 EST 320,2 -883,1 4
55 Sabirzhan Muminov 1994 KAZ 319,4 -883,9 4
56 Joacim Oedegaard Bjoereng 1995 NOR 297,1 -906,2 3
57 Sondre Ringen 1996 NOR 292,3 -911,0 3
58 Giovanni Bresadola 2001 ITA 290,4 -912,9 3
59 Anders Haare 1999 NOR 255,6 -947,7 3
60 Francesco Cecon 2001 ITA 247,4 -955,9 3
61 Fatih Arda Ipcioglu 1997 TUR 223,5 -979,8 3
62 Matthew Soukup 1997 CAN 218,4 -984,9 3
63 Muhammet Irfan Cintimar 1997 TUR 191,8 -1011,5 3
64 Andrei Feldorean 2000 ROU 189,8 -1013,5 3
65 Benjamin Oestvold 2001 NOR 163,4 -1039,9 2
66 Soelve Jokerud Strand 2000 NOR 157,6 -1045,7 2
67 Sergey Tkachenko 1999 KAZ 119,3 -1084,0 2
68 Stefan Hula 1986 POL 87,7 -1115,6 1
69 Daniel Andrei Cacina 2001 ROU 46,9 -1156,4 1