HalvorEgnerGranerud RawAir2023Vikersund fotYvonneMutze - 6. Raw Air (2023)
Zwycięzca Raw Air 2023 – Halvor Egner Granerud (fot. Yvonne Mütze)

 

Indywidualna klasyfikacja generalna Raw Air 2023:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Halvor Egner Granerud 1996 NOR 2932,0   12
2 Stefan Kraft 1993 AUT 2913,8 -18,2 12
3 Anze Lanisek 1996 SLO 2784,4 -147,6 12
4 Ryoyu Kobayashi 1996 JPN 2724,4 -207,6 12
5 Daniel Tschofenig 2002 AUT 2721,2 -210,8 12
6 Timi Zajc 2000 SLO 2679,7 -252,3 12
7 Michael Hayboeck 1991 AUT 2658,2 -273,8 12
8 Kamil Stoch 1987 POL 2627,5 -304,5 12
9 Manuel Fettner 1985 AUT 2593,3 -338,7 12
10 Daniel Andre Tande 1994 NOR 2571,9 -360,1 12
11 Johann Andre Forfang 1995 NOR 2548,8 -383,2 12
12 Gregor Deschwanden 1991 SUI 2542,2 -389,8 12
13 Jan Hoerl 1998 AUT 2485,5 -446,5 12
14 Karl Geiger 1993 GER 2427,5 -504,5 12
15 Markus Eisenbichler 1991 GER 2411,3 -520,7 12
16 Piotr Żyła 1987 POL 2407,3 -524,7 12
17 Ziga Jelar 1997 SLO 2340,1 -591,9 12
18 Domen Prevc 1999 SLO 2249,8 -682,2 12
19 Niko Kytosaho 1999 FIN 2203,4 -728,6 12
20 Robert Johansson 1990 NOR 2202,2 -729,8 11
21 Kristoffer Eriksen Sundal 2001 NOR 2196,3 -735,7 11
22 Andreas Wellinger 1995 GER 2177,3 -754,7 11
23 Dawid Kubacki 1990 POL 2075,3 -856,7 10
24 Aleksander Zniszczoł 1994 POL 1994,2 -937,8 11
25 Simon Ammann 1981 SUI 1895,3 -1036,7 12
26 Naoki Nakamura 1996 JPN 1873,5 -1058,5 11
27 Paweł Wąsek 1999 POL 1830,9 -1101,1 11
28 Justin Lisso 1999 GER 1777,8 -1154,2 12
29 Constantin Schmid 1999 GER 1771,6 -1160,4 12
30 Lovro Kos 1999 SLO 1755,6 -1176,4 11
31 Rok Masle 2004 SLO 1657,6 -1274,4 11
32 Sondre Ringen 1996 NOR 1603,2 -1328,8 8
33 Clemens Aigner 1993 AUT 1524,4 -1407,6 10
34 Maximilian Steiner 1996 AUT 1424,8 -1507,2 10
35 Stephan Leyhe 1992 GER 1392,5 -1539,5 10
36 Mackenzie Boyd-Clowes 1991 CAN 1354,5 -1577,5 11
37 Philipp Raimund 2000 GER 1335,9 -1596,1 10
38 Marius Lindvik 1998 NOR 1201,6 -1730,4 9
39 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 1128,0 -1804,0 11
40 Casey Larson 1998 USA 1110,6 -1821,4 10
41 Decker Dean 2000 USA 1074,3 -1857,7 7
42 Eetu Nousiainen 1997 FIN 1069,7 -1862,3 10
43 Giovanni Bresadola 2001 ITA 1066,1 -1865,9 10
44 Keiichi Sato 1997 JPN 1000,0 -1932,0 10
45 Joacim Oedegaard Bjoereng 1995 NOR 973,4 -1958,6 4
46 Yukiya Sato 1995 JPN 862,0 -2070,0 9
47 Remo Imhof 2003 SUI 835,3 -2096,7 9
48 Bendik Jakobsen Heggli 2001 NOR 800,7 -2131,3 4
49 Artti Aigro 1999 EST 758,5 -2173,5 7
50 Alex Insam 1997 ITA 743,0 -2189,0 8
51 Antti Aalto 1995 FIN 728,5 -2203,5 6
52 Erik Belshaw 2004 USA 703,9 -2228,1 7
53 Muhammed Ali Bedir 2000 TUR 671,8 -2260,2 8
54 Vladimir Zografski 1993 BUL 662,4 -2269,6 7
55 Jakub Wolny 1995 POL 647,8 -2284,2 7
56 Fredrik Villumstad 1999 NOR 646,5 -2285,5 4
57 Ren Nikaido 2001 JPN 636,9 -2295,1 4
58 Killian Peier 1995 SUI 551,5 -2380,5 7
59 Fatih Arda Ipcioglu 1997 TUR 526,2 -2405,8 6
60 Taku Takeuchi 1987 JPN 516,7 -2415,3 5
61 Danil Vassilyev 2004 KAZ 503,6 -2428,4 6
62 Francesco Cecon 2001 ITA 462,0 -2470,0 6
63 Andrzej Stękała 1995 POL 445,5 -2486,5 3
64 Anders Fannemel 1991 NOR 434,5 -2497,5 3
65 Andrew Urlaub 2001 USA 396,7 -2535,3 5
66 Benjamin Oestvold 2001 NOR 389,2 -2542,8 3
67 Sabirzhan Muminov 1994 KAZ 379,6 -2552,4 6
68 Kalle Heikkinen 1999 FIN 298,6 -2633,4 4
69 Roman Koudelka 1989 CZE 274,7 -2657,3 4
70 Sindre Ulven Joergensen 2002 NOR 193,9 -2738,1 2
71 Anders Haare 1999 NOR 184,0 -2748,0 2
72 Iver Olaussen 2002 NOR 136,1 -2795,9 1

 

Terminarz Raw Air 2023:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
10.03.2023 r. (piątek) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >
Dawid Kubacki POL
11.03.2023 r. (sobota) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >
Anze Lanisek SLO
12.03.2023 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
prolog
wyniki >
Halvor E. Granerud NOR
12.03.2023 r. (niedziela) Oslo (Norwegia) HS-134
(K-120)
konkurs
wyniki >
Stefan Kraft AUT
13.03.2023 r. (poniedziałek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
prolog
wyniki >
Halvor E. Granerud NOR
14.03.2023 r. (wtorek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
konkurs
wyniki >
Halvor E. Granerud NOR
15.03.2023 r. (środa) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
prolog
wyniki >
Anze Lanisek SLO
16.03.2023 r. (czwartek) Lillehammer (Norwegia) HS-140
(K-123)
konkurs
wyniki >
Dawid Kubacki POL
17.03.2023 r. (piątek) Vikersund (Norwegia) HS-240
(K-200)
prolog
wyniki >
Stefan Kraft AUT
18.03.2023 r. (sobota) Vikersund (Norwegia) HS-240
(K-200)
konkurs
wyniki >
Halvor E. Granerud NOR
19.03.2023 r. (niedziela) Vikersund (Norwegia) HS-240
(K-200)
prolog
wyniki >
Stefan Kraft AUT
19.03.2023 r. (niedziela) Vikersund (Norwegia) HS-240
(K-200)
konkurs
wyniki >
Stefan Kraft AUT