Terminarz Turnieju Czterech Skoczni:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
29.12.2021 r. (środa) Oberstdorf
(Niemcy)
HS-137
(K-120)
indywidualne
wyniki >>>
Ryoyu Kobayashi JPN
01.01.2022 r. (sobota) Garmisch-Partenkirchen
(Niemcy)
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >>>
Ryoyu Kobayashi JPN
5.01.2022 r. (wtorek) Innsbruck (Austria)odwołane
Bischofshofen (Austria)
– za Innsbruck
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >>>
Ryoyu Kobayashi JPN
6.01.2022 r. (czwartek) Bischofshofen
(Austria)
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >>>
Daniel Huber AUT

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Ryoyu Kobayashi 1996 JPN 1162,3   4
2 Marius Lindvik 1998 NOR 1138,1 -24,2 4
3 Halvor Egner Granerud 1996 NOR 1128,2 -34,1 4
4 Karl Geiger 1993 GER 1123,6 -38,7 4
5 Markus Eisenbichler 1991 GER 1117,6 -44,7 4
6 Robert Johansson 1990 NOR 1107,9 -54,4 4
7 Lovro Kos 1999 SLO 1093,0 -69,3 4
8 Jan Hoerl 1998 AUT 1075,7 -86,6 4
9 Daniel Huber 1993 AUT 1069,9 -92,4 4
10 Yukiya Sato 1995 JPN 1064,7 -97,6 4
11 Stephan Leyhe 1992 GER 1021,9 -140,4 4
12 Philipp Aschenwald 1995 AUT 1009,9 -152,4 4
13 Killian Peier 1995 SUI 993,6 -168,7 4
14 Gregor Deschwanden 1991 SUI 987,7 -174,6 4
15 Piotr Żyła 1987 POL 889,5 -272,8 4
16 Anze Lanisek 1996 SLO 878,9 -283,4 4
17 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 876,8 -285,5 4
18 Daniel Tschofenig 2002 AUT 871,4 -290,9 4
19 Evgenii Klimov 1994 RUS 858,4 -303,9 4
20 Peter Prevc 1992 SLO 850,9 -311,4 4
21 Johann Andre Forfang 1995 NOR 830,8 -331,5 4
22 Dawid Kubacki 1990 POL 826,7 -335,6 4
23 Timi Zajc 2000 SLO 776,6 -385,7 3
24 Manuel Fettner 1985 AUT 758,2 -404,1 4
25 Constantin Schmid 1999 GER 754,7 -407,6 4
26 Stefan Kraft 1993 AUT 751,4 -410,9 3
27 Daniel Andre Tande 1994 NOR 748,0 -414,3 4
28 Naoki Nakamura 1996 JPN 708,8 -453,5 4
29 Pius Paschke 1990 GER 707,3 -455,0 4
30 Danil Sadreev 2003 RUS 704,5 -457,8 4
31 Andreas Wellinger 1995 GER 618,8 -543,5 3
32 Daiki Ito 1985 JPN 609,9 -552,4 3
33 Severin Freund 1988 GER 608,2 -554,1 3
34 Ulrich Wohlgenannt 1994 AUT 603,8 -558,5 4
35 Jakub Wolny 1995 POL 595,2 -567,1 3
36 Vladimir Zografski 1993 BUL 594,4 -567,9 4
37 Simon Ammann 1981 SUI 594,3 -568,0 4
38 Clemens Aigner 1993 AUT 518,2 -644,1 2
39 Michael Hayboeck 1990 AUT 512,5 -649,8 2
40 Cene Prevc 1996 SLO 488,0 -674,3 2
41 Fredrik Villumstad 1999 NOR 479,1 -683,2 3
42 Ziga Jelar 1997 SLO 462,6 -699,7 3
43 Niko Kytosaho 1999 FIN 456,6 -705,7 4
44 Fatih Arda Ipcioglu 1997 TUR 449,5 -712,8 3
45 Giovanni Bresadola 2001 ITA 431,4 -730,9 4
46 Artti Aigro 1999 EST 418,9 -743,4 4
47 Roman Trofimov 1989 RUS 417,1 -745,2 3
48 Paweł Wąsek 1999 POL 357,7 -804,6 3
49 Mackenzie Boyd-Clowes 1991 CAN 337,9 -824,4 2
50 Thomas Lackner 1993 AUT 233,9 -928,4 2
51 Andrzej Stękała 1995 POL 230,6 -931,7 2
52 Ilya Mankov 2003 RUS 216,8 -945,5 2
53 Kamil Stoch 1987 POL 214,5 -947,8 2
54 Keiichi Sato 1997 JPN 211,6 -950,7 2
55 Kevin Maltsev 2000 EST 201,2 -961,1 2
56 Zak Mogel 2001 SLO 159,4 -1002,9 2
57 Roman Koudelka 1989 CZE 114,2 -1048,1 1
58 Joacim Oedegaard Bjoereng 1995 NOR 112,1 -1050,2 1
59 Antti Aalto 1995 FIN 108,6 -1053,7 1
60 Viktor Polasek 1997 CZE 107,3 -1055,0 1
60 Justin Lisso 1999 GER 107,3 -1055,0 1
62 Stefan Rainer 1999 AUT 105,7 -1056,6 1
63 Eetu Nousiainen 1997 FIN 103,3 -1059,0 1
64 Felix Hoffmann 1997 GER 101,2 -1061,1 1