RyoyuKobayashi TCSBischofshofen2024 ZlotyOrzel fotJuliaPiatkowska - 72. Turniej Czterech Skoczni 2023/2024

 

Terminarz 72. Turnieju Czterech Skoczni:

data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
29.12.2023 r.
(piątek)
Oberstdorf
(Niemcy)
HS-137
(K-120)
indywidualne
wyniki >
Andreas Wellinger
GER
01.01.2024 r.
(poniedziałek)
Garmisch-Partenkirchen
(Niemcy)
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >
Anze Lanisek
SLO
03.01.2024 r.
(środa)
Innsbruck
(Austria)
HS-128
(K-120)
indywidualne
wyniki >
Jan Hoerl
AUT
06.01.2024 r.
(sobota)
Bischofshofen
(Austria)
HS-142
(K-125)
indywidualne
wyniki >
Stefan Kraft
AUT

 

Indywidualna klasyfikacja generalna 72. Turnieju Czterech Skoczni:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata starty
1 Ryoyu Kobayashi 1996 JPN 1145,2   4
2 Andreas Wellinger 1995 GER 1120,7 -24,5 4
3 Stefan Kraft 1993 AUT 1112,7 -32,5 4
4 Jan Hoerl 1998 AUT 1093,5 -51,7 4
5 Anze Lanisek 1996 SLO 1089,1 -56,1 4
6 Michael Hayboeck 1991 AUT 1066,9 -78,3 4
7 Lovro Kos 1999 SLO 1043,8 -101,4 4
8 Clemens Aigner 1993 AUT 1042,4 -102,8 4
9 Marius Lindvik 1998 NOR 1029,4 -115,8 4
10 Timi Zajc 2000 SLO 1026,0 -119,2 4
11 Philipp Raimund 2000 GER 1023,9 -121,3 4
12 Ren Nikaido 2001 JPN 1016,9 -128,3 4
13 Daniel Tschofenig 2002 AUT 1015,4 -129,8 4
14 Karl Geiger 1993 GER 1010,8 -134,4 4
15 Kamil Stoch 1987 POL 997,0 -148,2 4
16 Daniel Andre Tande 1994 NOR 960,2 -185,0 4
17 Piotr Żyła 1987 POL 947,6 -197,6 4
18 Peter Prevc 1992 SLO 923,5 -221,7 4
19 Manuel Fettner 1985 AUT 922,1 -223,1 4
20 Pius Paschke 1990 GER 914,4 -230,8 4
21 Stephan Leyhe 1992 GER 849,1 -296,1 4
22 Johann Andre Forfang 1995 NOR 848,0 -297,2 4
23 Gregor Deschwanden 1991 SUI 845,7 -299,5 4
24 Aleksander Zniszczoł 1994 POL 831,9 -313,3 4
25 Roman Koudelka 1989 CZE 821,4 -323,8 4
26 Alex Insam 1997 ITA 748,1 -397,1 3
27 Halvor Egner Granerud 1996 NOR 712,8 -432,4 4
28 Giovanni Bresadola 2001 ITA 688,6 -456,6 3
29 Junshiro Kobayashi 1991 JPN 613,0 -532,2 4
30 Dawid Kubacki 1990 POL 611,9 -533,3 3
31 Domen Prevc 1999 SLO 579,6 -565,6 3
32 Simon Ammann 1981 SUI 571,4 -573,8 4
33 Paweł Wąsek 1999 POL 554,2 -591,0 3
34 Kristoffer Eriksen Sundal 2001 NOR 539,5 -605,7 4
35 Antti Aalto 1995 FIN 514,7 -630,5 4
36 Benjamin Oestvold 2001 NOR 463,2 -682,0 3
37 Remo Imhof 2003 SUI 446,4 -698,8 3
38 Artti Aigro 1999 EST 437,5 -707,7 4
39 Erik Belshaw 2004 USA 424,7 -720,5 4
40 Eetu Nousiainen 1997 FIN 416,4 -728,8 4
41 Kasperi Valto 2003 FIN 365,8 -779,4 2
42 Tate Frantz 2005 USA 345,7 -799,5 4
43 Maciej Kot 1991 POL 308,0 -837,2 3
44 Niko Kytosaho 1999 FIN 300,3 -844,9 3
45 Andrea Campregher 2001 ITA 279,1 -866,1 3
46 Constantin Schmid 1999 GER 259,6 -885,6 1
47 Danil Vassilyev 2004 KAZ 252,2 -893,0 3
48 Martin Hamann 1997 GER 250,6 -894,6 1
49 Felix Hoffmann 1997 GER 235,9 -909,3 1
50 Stephan Embacher 2006 AUT 230,8 -914,4 1
51 Vladimir Zografski 1993 BUL 215,8 -929,4 2
52 Killian Peier 1995 SUI 211,4 -933,8 2
53 Valentin Foubert 2002 FRA 204,3 -940,9 2
54 Daniel Huber 1993 AUT 202,4 -942,8 1
55 Vitaliy Kalinichenko 1993 UKR 200,0 -945,2 2
56 Taku Takeuchi 1987 JPN 194,5 -950,7 2
57 Francesco Cecon 2001 ITA 191,0 -954,2 2
58 Yevhen Marusiak 2000 UKR 147,5 -997,7 2
59 Luca Roth 2000 GER 114,4 -1030,8 1
60 Naoki Nakamura 1996 JPN 109,2 -1036,0 1
61 Svyatoslav Nazarenko 2004 KAZ 108,1 -1037,1 1
62 Jonas Schuster 2003 AUT 105,4 -1039,8 1
63 David Haagen 2002 AUT 101,8 -1043,4 1
64 Marco Woergoetter 2002 AUT 99,8 -1045,4 1
65 Andrew Urlaub 2001 AUT 84,4 -1060,8 1
66 Simon Steinberger 2005 AUT 78,4 -1066,8 1