Terminarz FIS Cup 2022/2023:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwycięzca
LATO
12.08.2022 (piątek) Frenstat (Czechy) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
Eric Fuchs GER
13.08.2022 (sobota) Frenstat (Czechy) HS-106 (K-95) indywidualne
wyniki >
Janni Reisenauer AUT
20.08.2022 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
21.08.2022 (niedziela) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
27.08.2022 (sobota) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne  
28.08.2022 (niedziela) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne  
2.09.2022 (piątek) Kranj (Słowenia) HS-109 (K-100) indywidualne  
3.09.2022 (sobota) Kranj (Słowenia) HS-109 (K-100) indywidualne  
9.09.2022 (piątek) Rasnov (Rumunia) HS-97 (K-90) indywidualne  
10.09.2022 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
11.09.2022 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
ZIMA
3.12.2022 (sobota) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
4.12.2022 (niedziela) Falun (Szwecja) HS-100 (K-90) indywidualne  
16.12.2022 (piątek) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne  
17.12.2022 (sobota) Notodden (Norwegia) HS-98 (K-90) indywidualne  
07.01.2023 (sobota) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
08.01.2023 (niedziela) Zakopane (Polska) HS-140 (K-125) indywidualne  
18.02.2023 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
19.02.2023 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodnik rocznik kraj punkty strata
1 Janni Reisenauer 1997 AUT 180  
2 Eric Fuchs 2001 GER 160 -20
3 Mika Schwann 1999 AUT 130 -50
4 Andre Fussenegger 2003 AUT 90 -90
5 Jernej Presecnik 2002 SLO 84 -96
6 Clemens Leitner 1998 AUT 68 -112
7 Radek Rydl 2001 CZE 65 -115
8 Maximilian Lienher 1999 AUT 58 -122
9 Matija Vidic 2000 SLO 42 -138
10 Mark Hafnar 2002 SLO 40 -140
10 Klemens Joniak 2005 POL 40 -140
12 Marcel Strzinar 2002 SLO 38 -142
13 Niklas Bachlinger 2001 AUT 36 -144
14 Marcin Wróbel 2004 POL 35 -145
15 Timon-Pascal Kahofer 1999 AUT 32 -148
15 Simon Spiewok 2002 GER 32 -148
17 Finn Braun 2002 GER 31 -149
18 Peter Resinger 2000 AUT 30 -150
18 Maksim Bartolj 2003 SLO 30 -150
18 Julijan Smid 2003 SLO 30 -150
21 Szymon Jojko 2001 POL 20 -160
22 Adam Niżnik 2002 POL 18 -162
22 Lean Niederberger 2003 SUI 18 -162
24 Taj Ekart 2004 SLO 16 -164
25 Tomas Portyk 1996 CZE 15 -165
25 Benedikt Holub 2000 CZE 15 -165
27 Michael Hofer-Zauner 2002 AUT 14 -166
27 Kevin Maltsev 2000 EST 14 -166
29 Luca Geyer 2002 GER 13 -167
29 Frantisek Lejsek 2002 CZE 13 -167
31 Yanick Wasser 2004 SUI 7 -173
31 Daniel Skarka 2006 CZE 7 -173
33 Frantisek Holik 1998 CZE 5 -175
34 Sebastian Schwarz 2003 GER 4 -176
35 Szymon Zapotoczny 2003 POL 3 -177
36 David Rygl 2005 CZE 2 -178
37 Teodor Igor Herbstritt 2005 SLO 1 -179