Terminarz FIS Cup kobiet 2022/2023:

 data miejsce (kraj) skocznia zawody zwyciężczyni
LATO
20.08.2022 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
Hannah Wiegele AUT
21.08.2022 (niedziela) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne
wyniki >
Ajda Kosnjek SLO
26.08.2022 (piątek) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >
Nicole Konderla POL
27.08.2022 (sobota) Einsiedeln (Szwajcaria) HS-117 (K-105) indywidualne
wyniki >
Nicole Konderla POL
02.09.2022 (piątek) Kranj (Słowenia) HS-109 (K-100) indywidualne
wyniki >
Nika Kriznar SLO
03.09.2022 (sobota) Kranj (Słowenia) HS-109 (K-100) indywidualne
wyniki >
Nika Prevc SLO
10.09.2022 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >
Nika Prevc SLO
11.09.2022 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne
wyniki >
Hannah Wiegele AUT
ZIMA
12.02.2023 (sobota) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
13.02.2023 (niedziela) Szczyrk (Polska) HS-104 (K-95) indywidualne  
18.02.2023 (sobota) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
19.02.2023 (niedziela) Villach (Austria) HS-98 (K-90) indywidualne  
04.03.2023 (sobota) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  
05.03.2023 (niedziela) Oberhof (Niemcy) HS-100 (K-90) indywidualne  

 

Indywidualna klasyfikacja generalna:

  zawodniczka rocznik kraj punkty strata starty
1 Nika Prevc 2005 SLO 380   5
2 Nicole Konderla 2001 POL 320 -60 4
3 Taja Bodlaj 2006 SLO 286 -94 6
4 Michelle Goebel 2004 GER 251 -129 8
5 Ajda Kosnjek 2007 SLO 250 -130 4
6 Riko Sakurai 2003 JPN 248 -132 6
7 Klara Ulrichova 2004 CZE 246 -134 6
8 Hannah Wiegele 2001 AUT 242 -138 4
9 Yuzuki Sato 2007 JPN 195 -185 6
10 Karolina Indrackova 1997 CZE 189 -191 6
11 Nagomi Nakayama 2004 JPN 177 -203 4
12 Juliane Seyfarth 1990 GER 172 -208 6
13 Abigail Strate 2001 CAN 160 -220 2
14 Jerneja Repinc Zupancic 2002 SLO 134 -246 6
15 Pia Lilian Kuebler 2002 GER 124 -256 6
16 Emely Torazza 2004 SUI 110 -270 2
17 Kurumi Ichinohe 2004 JPN 107 -273 6
18 Maja Vtic 1988 SLO 106 -274 2
19 Nika Krasovic 2005 SLO 105 -275 4
20 Kinga Rajda 2000 POL 102 -278 4
21 Lara Logar 2003 SLO 100 -280 6
21 Jerica Jesenko 2005 SLO 100 -280 6
21 Nika Kriznar 2000 SLO 100 -280 1
24 Yu Saito 2005 JPN 93 -287 6
25 Josephin Laue 2001 GER 86 -294 6
26 Katra Komar 2001 SLO 82 -298 2
27 Vanessa Moharitsch 2002 AUT 76 -304 6
28 Katarina Pirnovar 2006 SLO 74 -306 6
29 Sophie Kothbauer 2003 AUT 65 -315 6
30 Tamara Mesikova 2006 SVK 63 -317 4
31 Sina Arnet 2005 SUI 62 -318 2
31 Daniela Haralambie 1997 ROU 62 -318 2
33 Natalie Eilers 1998 CAN 60 -320 2
34 Sina Kiechle 2007 GER 55 -325 2
35 Nika Vetrih 2003 SLO 43 -337 3
36 Jessica Malsiner 2002 ITA 40 -340 2
36 Anna-Fay Scharfenberg 2006 GER 40 -340 2
36 Lia Boehme 2005 GER 40 -340 7
39 Paulina Cieślar 2002 POL 39 -341 6
40 Lara Malsiner 2000 ITA 38 -342 2
41 Pola Bełtowska 2006 POL 34 -346 6
42 Rea Kindlimann 2002 SUI 33 -347 2
43 Ingvild Synnoeve Midtskogen 2007 NOR 31 -349 2
44 Christina Feicht 2006 GER 30 -350 6
45 Agnes Reisch 1999 GER 29 -351 1
46 Anna Twardosz 2001 POL 27 -353 2
47 Nicole Maurer 2000 CAN 25 -355 4
48 Noelia Vuerich 2006 ITA 24 -356 2
48 Martina Ambrosi 2001 ITA 24 -356 6
50 Maike Tyralla 2002 GER 23 -357 6
51 Tetiana Pylypchuk 2004 UKR 22 -358 2
52 Meghann Wadsak 2007 AUT 19 -361 2
53 Tinkara Komar 2005 SLO 18 -362 4
53 Annalena Slamik 2003 AUT 18 -362 2
55 Jerca Becan 2007 SLO 17 -363 2
55 Martina Zanitzer 2005 ITA 17 -363 2
57 Maja Kovacic 2006 SLO 15 -365 4
58 Kamila Karpiel 2001 POL 13 -367 2
59 Taja Kosir 2006 SLO 10 -370 2
60 Ursa Vidmar 2006 SLO 9 -371 3
61 Alessia Mitu-Cosca 2004 ROU 7 -373 2
61 Natalia Słowik 2005 POL 7 -373 4
63 Kjersti Graesli 2007 NOR 5 -375 2
63 Camilla Henni Comazzi 2006 ITA 5 -375 2
65 Andreea Diana Trambitas 2000 ROU 4 -376 2
66 Sara Tajner 2006 POL 3 -377 4