Terminarz:
Data (dzień) | Miejsce | Skocznia | Zawody | Zwyciężczyni |
11.08.2017 (piątek) | Courchevel (Francja) > | HS 96 | ind. | K. Althaus |
18.08.2017 (piątek) | Frenstat (Czechy) > | HS 106 | ind. | Y. Ito |
19.08.2017 (sobota) | Frenstat (Czechy) > | HS 106 | ind. | S. Takanashi |
09.09.2017 (sobota) | Czajkowski (Rosja) > | HS 106 | ind. | S. Takanashi |
10.09.2017 (niedziela) | Czajkowski (Rosja) > | HS 106 | ind. | S. Takanashi |
16.09.2017 (sobota) |
Ałmaty (Kazachstan) odwołany >>> |
HS 106 | ind. | – |
17.09.2017 (niedziela) |
Ałmaty (Kazachstan) odwołany >>> |
HS 106 | ind. (finał) | – |
* ind – konkurs indywidualny
Indywidualna klasyfikacja generalna:
zawodniczka | kraj | punkty | strata | |
1 | Sara Takanashi | JPN | 380 | |
2 | Irina Avvakumova | RUS | 290 | -90 |
3 | Maren Lundby | NOR | 276 | -104 |
4 | Lucile Morat | FRA | 256 | -124 |
5 | Yuki Ito | JPN | 220 | -160 |
6 | Yuka Seto | JPN | 156 | -224 |
7 | Julia Kykkaenen | FIN | 151 | -229 |
8 | Spela Rogelj | SLO | 149 | -231 |
9 | Maja Vtic | SLO | 144 | -236 |
10 | Juliane Seyfarth | GER | 139 | -241 |
11 | Manuela Malsiner | ITA | 130 | -250 |
12 | Ema Klinec | SLO | 123 | -257 |
13 | Katharina Althaus | GER | 100 | -280 |
14 | Sarah Hendrickson | USA | 99 | -281 |
15 | Kaori Iwabuchi | JPN | 97 | -283 |
16 | Ursa Bogataj | SLO | 96 | -284 |
Anastasia Barannikova | RUS | 96 | -284 | |
18 | Daniela Haralambie | ROU | 66 | -314 |
19 | Abby Ringquist | USA | 60 | -320 |
20 | Elena Runggaldier | ITA | 49 | -331 |
21 | Taylor Henrich | CAN | 41 | -339 |
22 | Svenja Wuerth | GER | 40 | -340 |
23 | Natasha Bodnarchuk | CAN | 38 | -342 |
Katja Pozun | SLO | 38 | -342 | |
25 | Romane Dieu | FRA | 33 | -347 |
26 | Alexandra Kustova | RUS | 30 | -350 |
27 | Luisa Goerlich | GER | 27 | -353 |
28 | Atsuko Tanaka | CAN | 26 | -354 |
29 | Silje Opseth | NOR | 25 | -355 |
30 | Abigail Strate | CAN | 23 | -357 |
31 | Chiara Hoelzl | AUT | 20 | -360 |
Nika Kriznar | SLO | 20 | -360 | |
33 | Ramona Straub | GER | 18 | -362 |
34 | Gianina Ernst | GER | 16 | -364 |
35 | Lara Malsiner | ITA | 14 | -366 |
36 | Oceane Paillard | FRA | 13 | -367 |
37 | Lea Lemare | FRA | 12 | -368 |
Julia Clair | FRA | 12 | -368 | |
Aleksandra Barantceva | RUS | 12 | -368 | |
40 | Tara Geraghty-Moats | USA | 11 | -369 |
41 | Sofia Tikhonova | RUS | 10 | -370 |
Nicole Maurer | CAN | 10 | -370 | |
43 | Xinyue Chang | CHN | 7 | -373 |
Xueyao Li | CHN | 7 | -373 | |
45 | Evelyn Insam | ITA | 6 | -374 |
Nita Englund | USA | 6 | -374 | |
Lidiia Iakovleva | RUS | 6 | -374 | |
48 | Barbora Blazkova | CZE | 2 | -378 |
49 | Anna Shpyneva | RUS | 1 | -379 |
Mariia Iakovleva | RUS | 1 | -379 |
Klasyfikacja Pucharu Narodów:
reprezentacja | punkty | strata | |
1 | Japonia | 853 | |
2 | Słowenia | 570 | -283 |
3 | Rosja | 446 | -407 |
4 | Niemcy | 340 | -513 |
5 | Francja | 326 | -527 |
6 | Norwegia | 301 | -552 |
7 | Włochy | 199 | -654 |
8 | Stany Zjednoczone | 176 | -677 |
9 | Finlandia | 151 | -702 |
10 | Kanada | 138 | -715 |
11 | Rumunia | 66 | -787 |
12 | Austria | 20 | -833 |
13 | Chiny | 14 | -839 |
14 | Czechy | 2 | -851 |