pucharswiata titiseeneusatdt20220miniaturka - Klasyfikacja

1 Dawid Kubacki polska flaga - Klasyfikacja 290 pkt
2 Stefan Kraft Austria flaga - Klasyfikacja 285 pkt
3 Anze Lanisek Slowenia Flaga - Klasyfikacja 236 pkt
4 Halvor E. Granerud Norwegia Flaga - Klasyfikacja 231 pkt
5 Piotr Żyła polska flaga - Klasyfikacja 182 pkt
6 Manuel Fettner Austria flaga - Klasyfikacja 148 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

pucharswiata titiseeneustadt2022 panie miniaturka - Klasyfikacja

1 Eva Pinkelnig Austria flaga - Klasyfikacja 300 pkt
2 Silje Opseth Norwegia Flaga - Klasyfikacja 247 pkt
3 Katharina Althaus Niemcy Flaga - Klasyfikacja 240 pkt
4 Marita Kramer Austria flaga - Klasyfikacja 216 pkt
5 Anna Odine Stroem Norwegia Flaga - Klasyfikacja 159 pkt
6 Nika Kriznar Slowenia Flaga - Klasyfikacja 158 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

puchar kontynentalny vikersund2022 miniaturka3 - Klasyfikacja

1 Sondre Ringen   234 pkt
2 Anders Fannemel   196 pkt
3 Michael Hayboeck   180 pkt
4 Kristoffer E. Sundal   164 pkt
5 Ren Nikaido   160 pkt
6 Aleksander Zniszczoł   140 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

puchar kontynentalny vikersund2022 miniaturka2 - Klasyfikacja

1 Abigail Strate   200 pkt
2 Frida Westman   140 pkt
3 Silje Opseth   130 pkt
4 Katharina Althaus   110 pkt
5 Selina Freitag   81 pkt
6 Thea M. Bjoerseth   77 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

fis cup notodden2022 miniaturka - Klasyfikacja

1 Janni Reisenauer Austria flaga - Klasyfikacja 450 pkt
2 Maximilian Lienher Austria flaga - Klasyfikacja 379 pkt
3 Clemens Leitner Austria flaga - Klasyfikacja 364 pkt
4 Rok Oblak Slowenia Flaga - Klasyfikacja 323 pkt
5 Niklas Bachlinger Austria flaga - Klasyfikacja 316 pkt
6 Jernej Presecnik Slowenia Flaga - Klasyfikacja 298 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

fis cup villach2023 miniaturka - Klasyfikacja

1 Nika Prevc Slowenia Flaga - Klasyfikacja 380 pkt
2 Nicole Konderla polska flaga - Klasyfikacja 320 pkt
3 Taja Bodlaj Slowenia Flaga - Klasyfikacja 286 pkt
4 Michelle Goebel Niemcy Flaga - Klasyfikacja 251 pkt
5 Ajda Kosnjek Slowenia Flaga - Klasyfikacja 250 pkt
6 Riko Sakurai japonia - Klasyfikacja 248 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>