PSoberstdorf2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Stefan Kraft Austria flaga - Klasyfikacja 1546 pkt
2 Ryoyu Kobayashi japonia - Klasyfikacja 1277 pkt
3 Andreas Wellinger Niemcy Flaga - Klasyfikacja 1178 pkt
4 Jan Hoerl Austria flaga - Klasyfikacja 755 pkt
5 Michael Hayboeck Austria flaga - Klasyfikacja 636 pkt
6 Marius Lindvik Norwegia Flaga - Klasyfikacja 601 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

PSoberstdorf2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Stefan Kraft Austria flaga - Klasyfikacja 160 pkt
1 Peter Prevc Slowenia Flaga - Klasyfikacja 160 pkt
3 Timi Zajc Slowenia Flaga - Klasyfikacja 150 pkt
4 Ryoyu Kobayashi japonia - Klasyfikacja 96 pkt
5 Michael Hayboeck Austria flaga - Klasyfikacja 82 pkt
6 Andreas Wellinger Niemcy Flaga - Klasyfikacja 76 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

PShinzenbach2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Nika Prevc Slowenia Flaga - Klasyfikacja 1079 pkt
2 Eva Pinkelnig Austria flaga - Klasyfikacja 871 pkt
3 Yuki Ito japonia - Klasyfikacja 826 pkt
4 Alexandria Loutitt Kanada Flaga - Klasyfikacja 710 pkt
5 Josephine Pagnier francja - Klasyfikacja 668 pkt
6 Jacqueline Seifriedsberger Austria flaga - Klasyfikacja 653 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

PKironmountain2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Jonas Schuster Austria flaga - Klasyfikacja 897 pkt
2 Maximilian Ortner Austria flaga - Klasyfikacja 848 pkt
3 Robin Pedersen Norwegia Flaga - Klasyfikacja 800 pkt
4 Clemens Leitner Austria flaga - Klasyfikacja 761 pkt
5 Francisco Moerth Austria flaga - Klasyfikacja 679 pkt
6 Maksim Bartolj Slowenia Flaga - Klasyfikacja 649 pkt
6 Constantin Schmid Niemcy Flaga - Klasyfikacja 649 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

FIScupVillach2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Tina Erzar Slowenia Flaga - Klasyfikacja 454 pkt
2 Kjersti Graesli Norwegia Flaga - Klasyfikacja 436 pkt
3 Ingvild Midtskogen Norwegia Flaga - Klasyfikacja 420 pkt
4 Hannah Wiegele Austria flaga - Klasyfikacja 412 pkt
5 Heidi Traaserud Norwegia Flaga - Klasyfikacja 400 pkt
6 Katharina Ellmauer Austria flaga - Klasyfikacja 273 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>

FIScupVillach2024 miniaturka - Klasyfikacja

1 Stefan Rainer Austria flaga - Klasyfikacja 920 pkt
2 Francisco Moerth Austria flaga - Klasyfikacja 759 pkt
3 Timon-Pascal Kahofer Austria flaga - Klasyfikacja 470 pkt
4 Ulrich Wohlgenannt Austria flaga - Klasyfikacja 442 pkt
5 Markus Rupitsch Austria flaga - Klasyfikacja 441 pkt
6 Marco Woergoetter Austria flaga - Klasyfikacja 405 pkt

Pełna klasyfikacja i terminarz >>>